2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Gdańsk
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Młyniska
Dodane 11 kwietnia 2024

Specjalista ds. sprzedaży

Wynagrodzenie

5 000 - 5 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Młyniska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy osoby na stanowisko specjalista do spraw sprzedaży. Jesteśmy firmą z branży oświetlenia, wprowadzamy na  rynek UE produkty oświetleniowe i prowadzimy dystrybucję własnych marek. Praca w charakterze biurowym w siedzibie firmy w Gdańsku (dzielnica morena) godziny pracy 8-16. Wynagrodzenie początkowe od 4200 zł netto i rosnące po okresie próbnym i osiąganych wyników.

Wymagania:

- Praktyczna znajomość programów biurowych (głównie MS Excel oraz MS Word).

- Mile widziane: podstawowa wiedza techniczna oraz wcześniejsza praca na podobnym stanowisku.

- Sumienność, odpowiedzialność oraz kreatywność. - Umiejętność pracy w zespole. -Znajomość języka angielskiego mile widziana.

Zakres obowiązków:

- Rozmowy z kontrahentami .

- Poszukiwanie nowych odbiorców na rynkach.

- Nadzorowanie przebiegu realizacji zamówień, organizacja transportu.

- Udział w targach branżowych.

- Prace administracyjno – biurowe.

Informacje o firmie Jesteśmy firmą z branży oświetlenia, wprowadzamy na  rynek UE produkty oświetleniowe i prowadzimy dystrybucję własnych marek

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Młyniska
ID: 892893212