2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Opolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Strzelce Opolskie
Dodane 23 kwietnia 2024

Specjalista ds. Sprzedaży

Lokalizacja

Strzelce Opolskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy wiodącym producentem płyt drewnopochodnych z 125-letnią historią sukcesu, posiadającym ponad 50 zakładów na całym świecie. Jako biznes stawiamy na ciągły rozwój i obecnie realizujemy nowe projekty w obszarze produkcji, logistyki i sprzedaży. Naszym celem jest dalsza ekspansja zarówno rynku krajowego,  jak i eksportowego, poprzez oferowanie najnowszych osiągnięć w portfolio produktowym. Dlatego poszukujemy kompetentnych menedżerów i specjalistów, których cechuje pasja i ambicja w dążeniu do osiągania założonych celów.

Obecnie poszukujemy zaangażowanych profesjonalistów z pasją na stanowisko:

Miejsce pracy: Strzelce Opolskie

Twój zakres obowiązków:

· Obsługa sprzedażowa przydzielonych klientów zgodnie z obowiązującą procedurą.

· Niezwłoczne wprowadzanie zleceń do systemu.

· Informowanie klientów o terminie realizacji zamówienia – najpóźniej w ciągu 48 godzin od momentu wpłynięcia zamówienia.

· Odpowiedzialność za administracyjną obsługę zamówienia (uzgodnienie z działem planowania/ logistyką terminu realizacji zamówienia, prawidłowe sporządzenie potwierdzenia zamówienia, sporządzenie planu załadunku – na podstawie, którego zostaną wydane wyroby z magazynu, organizowanie wysyłki towaru do klienta).

· Przyjmowanie zgłoszeń reklamacyjnych

· Przygotowywanie ofert handlowych, cenników, uzgodnień cenowych w porozumieniu z przełożonym oraz innymi pracownikami działu

· Całkowita orientacja dotycząca stopnia realizacji zamówienia, monitorowanie sytuacji kryzysowych, reakcja na wszelkie odstępstwa od przyjętych procedur;

· Realizacja planów i budżetu sprzedaży oraz strategii przedsiębiorstwa

· Bieżąca komunikacja z klientem oraz z innymi komórkami organizacyjnymi spółki

 Nasze wymagania:

· Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.

· Wykształcenie min. średnie

· Zaangażowanie, bardzo dobra organizacja pracy własnej.

· Otwarty na  zmianowy system pracy

· Znajomość programu WORD,EXEL

· Dobra znajomość języka angielskiego

To oferujemy:

· Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego.

·  Atrakcyjny system nagród miesięcznych.

· Opiekę mentora podczas procesu szkolenia.

· Rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych.

· Program poleceń pracowniczych.

· Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę.

· Dodatek za brak absencji (L4, nieobecność nieusprawiedliwiona, urlop bezpłatny)

. Darmowy karnet na basen

. Darmowe zajęcia sportowe

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Strzelce Opolskie,

Opolskie

Opolskie, Strzelce Opolskie
ID: 901316416