2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Mazowieckie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Falenty
Dodane 26 kwietnia 2024

Specjalista ds. sprzedaży

Wynagrodzenie

10 000 - 20 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Falenty

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Opis

Specjalista ds. sprzedaży (handlowiec)

Do naszego zespołu sprzedażowego poszukujemy ambitnej osoby z doświadczeniem w sprzedaży. Jeśli wcześniej nie miałeś/aś do czynienia z branżą hotelarską – nie martw się! Wszystkiego Cię nauczymy J.

Twój zakres obowiązków:

·        Analiza zapytań, przygotowywanie ofert, prowadzenie negocjacji,

·        Realizacja celów sprzedażowych w zakresie obsługi klientów B2B, B2C,

·        Organizacja eventów, targów, szkoleń, konferencji korporacyjnych oraz przyjęć okolicznościowych

·        Koordynowanie działań związanych z organizacją eventów, współpraca z innymi działami obiektu,

·        Odpowiedzialność za wysoki standard obsługi,

Nasze oczekiwania:

·        Doświadczenie w sprzedaży,

·        Umiejętność budowania oraz zarządzania relacjami z klientami,

·        Zorientowanie na wysoki standard obsługi klienta,

·        Umiejętność pracy pod presją zadań i czasu,

·        Dokładność, pracowitość i rzetelność,

·        Podstawowa znajomość MS Word / Excel,

·        Prowadzona działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia,

Mile widziane

·        Własna baza Klientów

·        Doświadczenie w branży eventowej

To oferujemy:

·        Leady sprzedażowe,

·        Atrakcyjne wynagrodzenie; podstawowe oraz system prowizyjny uzależniony od wyników,

·        Zatrudnienie B2B,

·        Perspektywę rozwoju zawodowego,

·        Elastyczny czas pracy,

·        Zniżki na firmowe produkty i usługi,

·        Spotkania integracyjne,

·        Paczki świąteczne,

·        Ciekawą pełną wyzwań pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole,

Lokalizacja

Falenty,

Mazowieckie

Mazowieckie, Falenty
ID: 895973588