2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Wielkopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Poznań
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Chartowo
Dodane 02 maja 2024

Specjalista ds. sprzedaży

Wynagrodzenie

4 650 - 8 317 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Chartowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Dla naszego klienta poszukujemy osoby, która jest zmotywowana do wsparcia zespołu sprzedażowego skoncentrowanego na sprzedaży profili i rur stalowych.

Tryb pracy stacjonarny, aczkolwiek jesteśmy otwarci na home office kilka dni w miesiącu.

Godziny pracy: 08:00 - 16:00

Na wynagrodzenie składa się podstawa + premia zależna od wyników.

Opis stanowiska pracy:

• profesjonalna obsługa klientów obejmująca kontakt telefoniczny i elektroniczny

• ofertowanie i przyjmowanie zamówień od klientów

• negocjowanie cen z klientami

• rozwój i poszerzanie dotychczasowej bazy klientów

• udzielanie informacji o produktach firmy

• budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami

• zapewnienie obsługi klienta na najwyższym poziomie

Wymagania:

• wykształcenie średnie, preferowane wyższe

• wysokie poczucie odpowiedzialności, dokładność oraz koncentracja

• przyjazne i grzeczne nastawienie do klienta

• nastawienie na realizację wyznaczonych celów i współpracę w zespole

• umiejętność szybkiego liczenia i przeliczania np. jednostek miary

• doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta, w pracy z systemem typu ERP, oraz doświadczenie w handlu B2B będą dodatkowymi atutami

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Chartowo
ID: 844600077