2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Dolnośląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Wrocław
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Fabryczna
Dodane 11 kwietnia 2024

Specjalista ds. sprzedaży

Wynagrodzenie

12 000 - 16 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Tylko podstawaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Opis

Zakres obowiązków:

·       Nadzorowanie procesu od rozpoznania do pozyskania projektu

·       Tworzenie, wyznaczanie i nadzór nad realizacją planów sprzedażowych

·       Tworzenie i wdrażanie strategii rozwoju sprzedaży i klientów

·       Zarządzanie relacjami biznesowymi z klientami kluczowymi

·       Nadzór nad formalną stroną przygotowywanych ofert oraz zawieranych transakcji

·       Monitorowanie rynku lokalnego i konkurencyjnego, analiza sytuacji i podejmowanie

działań w tym obszarze

Wymagania:

·       Wykształcenie wyższe

·       Minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku

·       Orientacja na klienta i na realizację celów sprzedażowych

·       Konieczne doświadczenie we współpracy z dużymi podmiotami gospodarczymi

(retail) lub klientami z rynku międzynarodowego

·       Biegła znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office

·       Bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność

·       Konieczne doświadczenie w branży systemów alarmowych

·  Mile widziana znajomość programów sprzedażowych

·       Mile widziana znajomość Social selling

· Wysoka kultura osobista oraz umiejętność pracy zespołowej

Co oferujemy:

·       Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu

·       Elastyczny czas pracy i możliwość pracy hybrydowej

·       Możliwość dalszego rozwoju zawodowego i finansowego

·       Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe

·       Pracę w przyjaznej kulturze organizacyjnej w europejskiej firmie o stabilnej pozycji na

rynku

·       Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, auto służbowe)

·       Możliwość skorzystania z benefitów (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna,

ubezpieczenie grupowe

·  Dodatkowe benefity - trzynasta wypłata, liczne wyjścia służbowe, karty Sodexo i wiele

innych

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 863158397