2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Łódzkie
  6. Przedstawiciel handlowy - Łódź
  7. Przedstawiciel handlowy - Widzew
Dodane 18 maja 2024

Specjalista ds. sprzedaży

Wynagrodzenie

5 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Widzew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

W związku z dynamicznym rozwojem marki poszukujemy osoby do naszego zespołu CARMAGA folie ochronne na stanowisko :

Specjalista ds. Sprzedaży

(region Łodź Widzew / Nowosolna)

Szukamy ambitnej i doświadczonej osoby, która chciałaby mieć do czynienia ze światem najnowszej motoryzacji.

Działamy w świecie detailingu i wrappingu samochodowego od wielu lat. Naszą specjalizacją są folie ochronne PPF. Pracujemy z dealerami samochodowymi i studio detailingowymi w całej Polsce.

Stworzone produkty pod marką CARMAGA charakteryzują się właściwościami, które wyznaczają najnowsze i najnowocześniejsze trendy w tej dziedzinie ochrony powierzchni lakierowanych.

Folia ochronna CARMAGA jest niedoścignionym i nieporównywalnym środkiem zabezpieczenia lakieru i głównie znajduje zastosowanie w takich dziedzinach jak motoryzacja i architektura.

Główną grupą odbiorców jest: dealerzy samochodowi, studia detailingowe i wrappingowe.

Zapraszamy Cię do naszego zespołu.

Główne obowiązki:

  • telefoniczna obsługa klienta

  • pozyskiwanie nowych klientów

  • przykładowe wyceny realizacji

  • kontrola i koordynacja terminowej realizacji zamówień

  • planowanie działań sprzedażowych i realizacja założonych celów

  • raportowanie z osiąganych wyników sprzedaży

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy, definiowanie potencjału rynku

  • uczestnictwo w spotkaniach i targach branżowych

  • wsparcie w tworzeniu prezentacji marki na potrzeby rynków, w tym dla szkolenia klientów

Wymagamy:

  • mile widziane doświadczenie handlowe

  • swobodna mowa i łatwość nawiązywania kontaktów

  • organizacja pracy, utrzymywanie kontaktu z klientami

  • chęć rozwoju, wysoka motywacja na realizację celów

  • mile widziany język obcy (angielski, niemiecki)

  • świetnie jeśli jesteś motoryzacyjnym freakiem i przy okazji posiadasz wiedzę o foliach, oklejaniu aut, autodetailingu.

Oferujemy:

  • pierwsze 1-2 miesiące próbno-szkoleniowe, potem w zależności od tego co pokażesz

  • szkolenia sprzedażowe i wszelką niezbędną wiedzę

  • swobodną atmosferę, młody zespół

  • realny wpływ na rozwój firmy w której pracujesz,

  • premia uzależniona od wyników sprzedaży (brak górnej granicy zarobków)

  • szkolenia produktowe i niezbędną wiedzę.

Zgłoszenia CV z portfolio przyjmujemy drogą mailową.

Miejsce pracy: Łódź - Widzew - Nowosolna

Na pytania odpowiadamy mailowo.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Widzew
ID: 762769709