2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Łódzkie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Łódź
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Widzew
Dodane 14 maja 2024

Specjalista ds. sprzedaży

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Widzew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Dynamicznie rozwijająca się firma z branży deweloperskiej poszukuje ambitnej osoby, która odpowiedzialna będzie za sprzedaż nowych mieszkań.

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży nieruchomości, bądź w branżach powiązanych z rynkiem nieruchomości

  • Łatwość w budowaniu dobrych i długofalowych relacji z klientami

  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy

  • Odpowiedzialność

  • Dokładność i sumienność w codziennej pracy

  • Znajomość rynku nieruchomości

  • Wysoka kultura osobista

  • Wykształcenie wyższe

  • Znajomość MS Office

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Dodatkowymi atutami będą:

  • Doświadczenie w sprzedaży nieruchomości deweloperskich

Zakres obowiązków:

  • Skuteczne i odpowiedzialne prowadzenie całego procesu sprzedaży danej inwestycji

  • Przygotowywanie dokumentów sprzedażowych

  • Prezentacja oferty

  • Profesjonalna obsługa klientów na każdym etapie sprzedaży

  • Współpraca z podmiotami zewnętrznymi (m.in. biura notarialne, banki, firmy remontowe)

  • Bieżąca analiza projektów konkurencyjnych

  • Raportowanie

Pracując u nas zyskasz:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Możliwość rozwijania kompetencji sprzedażowych i marketingowych

  • Dobrą atmosferę i partnerskie podejście w codziennej pracy

  • Możliwość zatrudnienia na podstawie umowy o pracę, bądź kontraktu.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Widzew
ID: 918206404