2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Lubelskie
  6. Spedycja - Małaszewicze
Bartłomiej Chmiel
Dodane 25 kwietnia 2024

Specjalista ds. Spedycji Kolejowej

Lokalizacja

Małaszewicze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Lokalizacja: Małaszewicze Małe, Polska Rodzaj umowy: Pełny etat Branża: Transport intermodalny

O nas: ELCOM to uznana firma transportowo-spedycyjna, specjalizująca się w transporcie intermodalnym z siedzibą w Małaszewiczach Małych. Dzięki naszej nowoczesnej flocie ciągników siodłowych i platform podkontenerowych oraz współpracy z lokalnymi firmami transportowymi, oferujemy kompleksową obsługę klientów na terenie Polski i za granicą. W związku z naszą lokalizacją i planami rozwoju, poszukujemy Specjalisty ds. Spedycji Kolejowej, który pomoże nam uruchomić i zarządzać nowym działem.

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie strategii rozwoju działu spedycji kolejowej.

  • Organizacja i nadzór nad przewozami kolejowymi, w tym współpraca z terminalami przeładunkowymi.

  • Rozwój i utrzymanie relacji z klientami oraz partnerami biznesowymi.

Wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu spedycją kolejową.

  • Znajomość branży transportowej i logistycznej, zwłaszcza w zakresie transportu intermodalnego.

  • Umiejętność pracy w zespole i orientacja na cel.

Oferujemy:

  • Możliwość pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i pakiet benefitów.

  • Samodzielne stanowisko z możliwością realnego wpływu na rozwój firmy.

Lokalizacja

Małaszewicze,

Lubelskie

Lubelskie, Małaszewicze
ID: 909428327