2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Śląskie
  6. Spedycja - Sosnowiec
Zadbano SA
Dodane 24 kwietnia 2024

Specjalista ds. Spedycji

Lokalizacja

Sosnowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zadbano​ to firma z branży logistycznej, obsługująca ok. 600 klientów, w tym wielu liderów w swoich branżach. Zarządzamy ponad dwudziestoma centrami logistycznymi w całej Polsce. Realizujemy około miliona zleceń rocznie. Działamy na 9 rynkach europejskich i rozwijamy kolejne. W Zadbano rozwój i dobre relacje są naprawdę istotne. Tworzymy wyjątkowe miejsce pracy dla najlepszych specjalistów i fachowców. Dla ludzi, którzy z satysfakcją zaczynają każdy dzień pracy.

Do naszego zespołu, poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. Spedycji

Miejsce pracy: Sosnowiec

Twoje zadania:

  • planowanie tras dystrybucyjnych i wahadłowych
  • monitorowanie i kontrola realizacji zleceń transportowych
  • współpraca z przewoźnikami i kontakt z klientem
  • rozwiązywanie bieżących problemów związanych z przewozem towarów
  • aktywna współpraca z magazynem

Nasze wymagania:

  • komunikatywność
  • umiejętność budowania relacji i prowadzenia negocjacji
  • dobra organizacja pracy własnej
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (6-14, 14-22)
  • znajomość branży TSL

Oferujemy:

  • elastyczną formę zatrudnienia (umowa zlecenie, umowa o pracę)
  • niezbędne narzędzia pracy
  • profesjonalne wdrożenie i przygotowanie do pracy
  • pracę w przyjaznym zespole, w renomowanej firmie będącej wiodącym operatorem logistycznym w Polsce
  • pakiet benefitów (m.in. Karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)
  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Sosnowiec,

Śląskie

Dokładna lokalizacja
Śląskie, Sosnowiec
ID: 910833946