2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Podlaskie
  6. Administracja, prace biurowe - Augustów
Dodane 29 kwietnia 2024

Specjalista ds. specyfikacji produktu

Lokalizacja

Augustów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Axopar Boats Poland z siedzibą w Augustowie poszukuje kandydata na stanowisko Specjalista ds. specyfikacji produktu.

Axopar, ‘the adventure company’, jest jedną z najszybciej rozwijających się marek łodzi na świecie. Jako prekursor zaangażowany w ciągłe innowacje, firma słucha globalnej społeczności Axoparian i podziela ten sam szacunek i pasję do natury. Misją Axopar jest otwieranie nowych perspektyw poprzez wyciąganie ludzi na wodę i tworzenie łodzi, które robią fale w branży żeglarskiej.

Jakie będą Twoje zadania?

  • Sprawne wykonywanie zmian w Strukturach materiałowych wynikających ze zmian inżynieryjnych

  • Obsługa systemów do zarządzania produkcją

  • Reagowanie na pojawiające się problemy stoczni i szybka reakcja

  • Skuteczna komunikacja wewnętrzna i zewnętrzna

  • Tworzenie nowych procesów i ulepszanie istniejących

  • Inne zadania zlecone przez przełożonego

Jakie są wymagania?

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w środowisku biznesowym

  • Umiejętność obsługi systemów ERP

  • Znajomość Excela umożliwiająca umiejętne wykorzystywanie go w codziennej pracy

  • Zorganizowanie i umiejętność korzystania z Tablicy zadań

  • Proaktywne wyszukiwanie możliwych błędów w specyfikacjach

  • Odpowiedzialność

  • Skrupulatność

  • Doświadczenie jest mile widziane

    Co oferujemy?

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Opiekę medyczną i grupowe ubezpieczenie na życie w dużej części finansowane przez Axopar

  • Dofinansowanie dojazdów do pracy

  • Dofinansowanie do posiłków i owoce w biurze

  • Budżet szkoleniowy na podnoszenie Twoich kwalifikacji

  • Darmowy kurs języka angielskiego

  • Okolicznościowe karty przedpłacone

  • Ruchomy czas pracy

  • Możliwość korzystania z firmowej łodzi motorowodnej i rowerów elektrycznych

Lokalizacja

Augustów,

Podlaskie

Podlaskie, Augustów
ID: 913655587