2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Mazowieckie
  5. Budowa / remonty - Warszawa
  6. Budowa / remonty - Ochota
Medicover Sport i Fitness
Dodane 29 kwietnia 2024

Specjalista ds. serwisu technicznego– McFIT, Warszawa

Lokalizacja

Warszawa, Ochota

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Opis

Dołącz do #TeamMcFIT!

Lokalizacja: McFIT, Warszawa, Al. Jerozolimskie 123

Forma zatrudnienia: 80h/msc, umowa zlecenie

Wymagane doświadczenie: tak, uprawnienia do pracy na wysokościach oraz elektryczne​ Tryb pracy: zmianowy

Jeśli posiadasz doświadczenie z pewnością je docenimy. Kliknij Aplikuj i zaznacz odpowiedzi w formularzu.

Zadania, które na Ciebie czekają:

  • drobne prace naprawcze instalacji: elektroenergetycznej, wodnej lub kanalizacyjnej,

  • montowanie urządzeń elektrycznych,

  • drobne prace ogólnobudowlane, stolarskie, ślusarskie lub związane ze zmianą aranżacji pomieszczeń,

  • opieka nad Klubem, aby świetnie wyglądał i funkcjonował.

Pracując z nami zyskasz:

  • przyjazne i komfortowe miejsce pracy – poczuj się jak w najlepszej drużynie!

  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej Medicover

  • możliwość podniesienia swoich kwalifikacji – dostęp do platformy e-learningowej do nauki języka angielskiego oraz wewnętrznych szkoleń,

  • darmowe członkostwo w sieci naszych klubów.

Stawiamy na relacje, mówimy do siebie po imieniu – możesz liczyć na swobodną i koleżeńską atmosferę już podczas pierwszej rozmowy. Czekamy na Ciebie!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ochota
ID: 906391781