2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Dolnośląskie
  5. Montaż i serwis - Lubin
Dodane 08 maja 2024

Specjalista ds. serwisu elektrycznego Lubin

Lokalizacja

Lubin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

MWM Elektro Sp. z o.o. - zajmujemy się kompleksową dostawą urządzeń dla przemysłu ciężkiego. Projektujemy, produkujemy, modernizujemy maszyny i urządzenia dla branż: elektroenergetycznej, górniczej, maszynowej, konstrukcyjnej, budowlanej, automatyzacji. Jesteśmy na rynku od 1999 roku.

Zapraszamy, dołącz do naszego zespołu!

Opis stanowiska pracy:

  • serwisowanie urządzeń zgodnych z profilem działalności spółki,

  • usuwanie awarii i przeprowadzanie przeglądów okresowych urządzeń elektrycznych,

  • w okresie późniejszym, utrzymywanie całodobowej gotowości serwisowej w wybrane dni dla lokalnych obiektów.

Wymagania:

  • minimum średnie wykształcenie techniczne o profilu elektrycznym, mechatronicznym lub automatyki przemysłowej,

  • jako dodatkowy atut przy naborze kandydatów, traktujemy kilkuletnie doświadczenie zawodowe, szczególnie w służbach utrzymania ruchu, nie jest to jednak warunek niezbędny,

  • praktyczna umiejętność korzystania z dokumentacji urządzeń,

  • podstawowa znajomość sterowników mikroprocesorowych PLC dowolnego producenta, w zakresie podstaw programowania i obsługi,

  • podstawowa znajomość układów napędu elektrycznego, w tym przekształtnikowych,

  • podstawowa znajomość zagadnień komputerowych i informatycznych,

  • posiadanie prawa jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • pracę z nowoczesnymi technologiami oraz możliwość nieustannego rozwoju,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • możliwość szkoleń i ciągłego doskonalenia swoich umiejętności,

  • przyjazne grono współpracowników,

  • ubezpieczenie grupowe,

  • opiekę medyczną,

  • kartę Medicover Sport,

  • imprezy integracyjne.

Z profilem działalności naszej firmy można się zapoznać na stronie www.mwm.com.pl

Przewidujemy odbycie rozmowy kwalifikacyjnej z kandydatami.

Lokalizacja

Lubin,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Lubin
ID: 916885719