2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Małopolskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Bochnia
Dodane 19 kwietnia 2024

Specjalista ds serwisu

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bochnia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis stanowiska:

  • obsługa kluczowych klientów w zakresie serwisu urządzeń chłodniczych (potwierdzenie otrzymania zgłoszenia, informacje o planowanym zakresie robót, ich czasochłonności, propozycja terminu wykonywania usługi)

  • zarządzanie pełnym procesem usługi serwisowej (rejestracja zgłoszeń, analiza problemów, wstępna diagnostyka przyczyn awarii, koordynacja czasowo-przestrzenna przebiegu interwencji u klienta, rozliczenie usługi, obsługa zgłoszeń reklamacyjnych)

  • poszukiwanie nowych serwisów na terenie kra

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

RÓWNOCZEŚNIE ZASTRZEGAMY SOBIE PRAWO ODPOWIEDZI WYŁĄCZNIE NA WYBRANE OFERTY

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o umieszczenie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez  Zakład Produkcji Doświadczalnej CEBEA Sp. z.o.o. na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a ogólnego rozporządzenia o danych osobowych (RODO) w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Lokalizacja

Bochnia,

Małopolskie

Małopolskie, Bochnia
ID: 911242449