2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Gliwice
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Śródmieście
Dodane 18 kwietnia 2024

Specjalista ds. Rozwoju Sieci

Lokalizacja

Gliwice, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

*Dołącz do Naszego Zespołu w Gliwicach jako Specjalista ds. Rozwoju Sieci! *

*O nas:*

Jesteśmy nowoczesną firmą z solidną pozycją na rynku, specjalizującą się w oferowaniu usług na terminalach płatniczych. Cały czas się rozwijamy i uważamy, że klucz do sukcesu to zgrany zespół i dobra atmosfera. U nas nie jesteś kolejną cyfrą w Excelu!

*Kim jesteśmy?*

Szukamy wyjątkowych osób, które dołączą do naszego działu leadowania i pomogą nam w aktywnym pozyskiwaniu nowych klientów. Jeśli cechuje Cię determinacja w dążeniu do celów, lubisz rywalizację i nie krępuje Cię rozmowa z obcymi – to miejsce jest właśnie dla Ciebie.

*Zadania:*

- Aktywne telefoniczne zainteresowanie potencjalnych klientów naszą ofertą

- Prezentowanie oferty produktów i usług, informowanie o specjalnych promocjach

- Umawianie spotkań biznesowych dla naszych przedstawicieli handlowych.

- Rozpoznawanie i odpowiednie reagowanie na potrzeby klientów podczas pierwszego kontaktu telefonicznego.

*Oczekiwania:*

- Doskonałe umiejętności komunikacyjne.

- Pozytywne nastawienie i umiejętność budowania relacji.

- Znajomość technik telefonicznej sprzedaży i negocjacji.

- Determinacja w realizacji założonych celów.

- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

*Co oferujemy?*

- Stabilne zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę.

- Możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji przez regularne szkolenia.

- Pracę w przyjaznej atmosferze w zgranym zespole.

- Atrakcyjne wynagrodzenie i motywujący system premiowy.

- Lokalizacja w centrum miasta, godziny pracy od poniedziałku do piątku (8:00-16:00).

*Czujesz, że to coś dla Ciebie?*

Nie czekaj, aplikuj teraz i zacznij swoją przygodę w branży, która daje szerokie możliwości zarobkowe oraz zawodowego rozwoju!

Na podstawie przepisów ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r.; dalej „RODO”) oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora – KAR-TEL Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością z siedzibą w Gliwicach (dalej: „KAR-TEL”) moich danych osobowych – co do których wymagana jest zgoda, w tym wyraźna, zgodnie z przepisami prawa na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a. lub art. 9 ust. 2 lit. a. RODO, które dobrowolnie podałem/podałam – zawartych w zgłoszeniu aplikacyjnym (w tym CV) w celu przeprowadzenia przez KAR-TEL procedury rekrutacyjnej.

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Śródmieście
ID: 912674770