2. Praca
  3. Badania i rozwój
  4. Badania i rozwój - Małopolskie
  5. Badania i rozwój - Wadowice
Maciej
Dodane 07 maja 2024

Specjalista ds. Rozwoju

Wynagrodzenie

7 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wadowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Opis

OPIS

Firma METCHEM Sp. z o.o. w Wadowicach, zajmująca się produkcją wyrobów z tworzyw sztucznych dla rynku motoryzacyjnego, poszukuje Pracownika na stanowisko Specjalista ds. Rozwoju.

Wymagania:

•   Wykształcenie wyższe techniczne,

•   Przynajmniej dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,

•   Umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej i norm,

•   Bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie programów biurowych MS Office (szczególnie Excel) oraz przynajmniej podstawowa znajomość programów CAD,

•   Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie w stopniu komunikatywnym,

•   Mobilność (prawo jazdy kat. B) i gotowość do odbywania krajowych i zagranicznych wyjazdów służbowych,

•   Doskonałe zdolności komunikacyjne, interpersonalne i organizacyjne,

•   Zorientowanie na cel i pozytywne nastawienie,

•   Umiejętność pracy w zespole,

•   Zaangażowanie oraz rzetelność,

•   Doświadczenie w prowadzeniu projektów dla branży motoryzacyjnej będzie dodatkowych atutem.

Zakres obowiązków:

•   Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów oraz współpraca z nimi – Klienci krajowi i zagraniczni,

•   Realizacja ofert handlowych oraz ich aktualizacja,

•   Sporządzanie harmonogramów dla nowych uruchomień,

•   Prowadzenie projektów, przede wszystkim dla branży motoryzacyjnej,

•   Współpraca z dostawcami form, oprzyrządowania oraz dbanie o jakość i terminowość  realizowanych przez nich zadań,

•   Dbałość o właściwy przepływ informacji pomiędzy Klientami, Dostawcami i jednostkami organizacyjnymi firmy.

Oferujemy:

•   Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej firmie, obecnej na rynku od 40 lat ,

•   Szkolenia podnoszące kompetencje zawodowe,

•   Atrakcyjne wynagrodzenie,

•   Pozytywną atmosferę,

•   Pracę w wymiarze 8 h dziennie,

•   Elastyczny czas rozpoczynania oraz kończenia pracy,

•   System nagrodowy,

•   Fundusz socjalny (wczasy pod gruszą, premie świąteczne).

CV zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji prosimy przesyłać poprzez aplikację, na adres e-mail metchem(at)metchem.pl lub złożyć osobiście w siedzibie Firmy.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Wadowice,

Małopolskie

Małopolskie, Wadowice
ID: 901232316