2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Wola
Dodane 11 kwietnia 2024

Specjalista ds. rozliczeń transakcji walutowych

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie, Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

AFORTI to dynamicznie rozwijająca się Grupa Finansowa, która ofertę swoją kieruje do firm i przedsiębiorców. Działamy operacyjnie w Polsce i Rumunii, a w najbliższym czasie planujemy rozwijać naszą działalność w kolejnych krajach.

Financial Times – jeden z najbardziej opiniotwórczych dzienników biznesowych na świecie wyróżnił Grupę AFORTI jako jedną z 1000 najszybciej rozwijających się firm w Europie. AFORTI znalazło się na 555 miejscu z 1000 firm.

Swoje usługi opieramy na wysoko wykwalifikowanej kadrze menadżerskiej oraz na najwyższych standardach profesjonalizmu i wiedzy eksperckiej.

Twój zakres obowiązków

  • Telefoniczna obsługa Klientów Aforti.BIZ

  • Wsparcie Zespołu Sprzedaży

  • Rozliczanie transakcji walutowych

Nasze wymagania

  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego

  • Wykształcenia wyższego, mile widziani studenci ostatniego roku

  • Pozytywnej energii, otwartości i łatwości nawiązywania kontaktów

  • Silnej motywacji do osiągania celów, dokładności i samodzielności

  • Znajomość funkcjonowania rynku walutowego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Wynagrodzenie stałe plus atrakcyjny system premiowy

  • Pracę od poniedziałku do piątku

  • Pakiet medyczny

  • Kartę FitProfit

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej instytucji finansowej

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 910990497