2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Wrocław
  7. Administracja, prace biurowe - Stare Miasto
Dodane 23 kwietnia 2024

Specjalista ds. Rozliczeń i Sprzedaży (Back Office)

Wynagrodzenie

5 400 - 7 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmyRekrutacja online

Ogłoszenie o Pracę: Specjalista ds. Rozliczeń i Sprzedaży (Back Office)

O Nas: BRONSON Home to wiodąca marka zajmująca się dystrybucją ekskluzywnego wyposażenia wnętrz. Naszą misją jest reprezentowanie luksusowych marek w Polsce i regionie Europy Środkowej, dostarczając naszym klientom produkty najwyższej jakości.

Stanowisko: Specjalista ds. Rozliczeń i Sprzedaży (Back Office)

Twój Zakres Obowiązków:

  • Obsługa zapytań dotyczących procesów sprzedażowych.

  • Wystawianie dokumentów ofertowych, sprzedażowych oraz tworzenie raportów okresowych.

  • Prowadzenie wstępnej księgowość, współpraca z biurem rachunkowym.

  • Współpraca z partnerami biznesowymi, w tym dystrybutorami i architektami (B2B).

  • Profesjonalna obsługa klientów oraz opieka posprzedażowa.

Nasze Wymagania:

  • Samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania.

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży wyposażenia wnętrz.

  • Umiejętność budowania i podtrzymywania relacji z kontrahentami.

  • Znajomość obsługi oprogramowania takiego jak InsERT Subiekt, Gestor.

  • Znajomość języka angielskiego.

To Oferujemy:

  • Dogodne warunki wynagrodzenia.

  • Narzędzia potrzebne do samodzielnego prowadzenia efektywnej sprzedaży.

  • Partnerskie stosunki i otwartą komunikację.

  • Stałe miejsce pracy w showroomie z własną kawiarnią.

  • Dużą samodzielność i wsparcie innych członków zespołu.

  • Możliwość rozwoju równolegle z budowaną marką.

  • Udział w profesjonalnych szkoleniach wspomagających rozwój umiejętności.

  • Szkolenie wdrażające.

  • Dofinansowanie nauki języków oraz szkoleń i kursów.

Jeśli jesteś zainteresowany/a tym stanowiskiem, prosimy o przesłanie swojego CV. Oczekujemy na Twoją aplikację!

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 914075329