2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Zachodniopomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Szczecin
  7. Administracja, prace biurowe - Centrum
Dodane 19 kwietnia 2024

Specjalista ds rozliczeń i logistyki_Telekomunikacja

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma z branży Telekomunikacja i Energetyka zatrudni specjalistę ds rozliczeń i logistyki.

Zakres obowiązków:

·      Organizacja, koordynacja oraz monitorowanie dostaw

·      Współpraca z kontrahentami

·      Zamawianie materiałów do realizacji zadań

·      Kompletowanie dokumentacji niezbędnej do rozliczenia materiałowego

·      Transport materiałów , odbiór/wydanie

·      Ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy

Wymagamy prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

Benefity , karta multisport, karta flotowa

Praca od poniedziałku do piątku 7-15

Zgłoszenia prosimy przysyłać na adres meilowy

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 912914647