2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Poznań
  7. Administracja, prace biurowe - Jeżyce
Dodane 24 maja 2024

Specjalista ds. rozliczeń i fakturowania

Lokalizacja

Poznań, Jeżyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Konsorcjum Stali S.A. z siedzibą w Zawierciu, krajowy lider w branży wyrobów hutniczych i produkcji zbrojeń budowlanych, posiadający własne Centrum Serwisowe Blach, Centrum Serwisowe Stali oraz Zakład Konstrukcji Stalowych, poszukuje kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. ROZLICZEŃ I FAKTUROWANIA

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska:

  • obsługa transakcji handlowych

  • wystawianie dokumentów sprzedaży i gospodarki magazynowej

Wymagania:

  • zaangażowanie i chęć do pracy

  • umiejętność w posługiwaniu się pakietem MS Office

  • dobra umiejętność organizowania pracy

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • interesującą i pełną wyzwań pracę u cenionego pracodawcy

  • wsparcie oraz profesjonalne wprowadzenie na stanowisko pracy

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • pracę w gronie doświadczonych profesjonalistów w atmosferze wzajemnej współpracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Jeżyce
ID: 920591957