2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Mazowieckie
  6. Pozostałe - Warszawa
  7. Pozostałe - Wola
Dodane 29 kwietnia 2024

Specjalista ds rozliczeń gastronomii

Wynagrodzenie

33 - 40 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Specjalista ds. Rozliczeń Gastronomii

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Nadzór nad prowadzeniem gospodarki magazynowej,

  • Bieżące rozliczanie prowadzonej działalności gastronomicznej,

  • Miesięczne rozliczanie inwentaryzacji,

  • Przygotowywanie raportów, zestawień i innych dokumentów niezbędnych z działalności gastronomicznej,

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub średnie o kierunku ekonomicznym, hotelarskim lub technologii żywności,

  • Mile widziane doświadczenie w hotelarstwie lub gastronomii,

  • Znajomość systemu magazynowego S4H mile widziana,

  • Biegła znajomość i obsługa MS Office,

  • Umiejętność dobrej organizacji i samodzielnej pracy,

  • Cechy osobowości: komunikatywność, skrupulatność i dokładność, terminowość i rzetelność wykonywanej pracy,

Forma zatrudnienia / Umowa zlecenie/B2B/ Umowa o pracę

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 915251402