2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Łódzkie
  5. Budowa / remonty - Piotrków Trybunalski
Dodane 12 czerwca 2024

Specjalista ds. rozliczeń budów

Wynagrodzenie

4 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Piotrków Trybunalski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

ZAKRES ZADAŃ:

  • Rozliczanie kosztów budowy na podstawie dokumentacji,

  • Przygotowywanie kosztorysu, oferty, budżetu w formacie wymaganym przez Inwestora oraz analiza wyników finansowych w celu polepszenia efektywności projektu,

  • Monitorowanie harmonogramu wydatków i wydatków rzeczywistych w celu zapewnienia zgodności z budżetem,

  • Współpraca z inżynierami, kierownikami budowy i innymi specjalistami w celu zapewnienia właściwej dokumentacji finansowej,

  • Sporządzanie i aktualizowanie dokumentacji powiązanej z finansowaniem projektów budowlanych,

  • Doradztwo w sprawach finansowych związanych z projektami budowlanymi,

  • Współpraca z działek księgowym firmy w zakresie rozliczeń z podwykonawcami oraz inwestorem,

  • Raportowanie do kierownika projektu o statusie rozliczeń oraz innych sprawach administracyjnych,

  • Przygotowywanie ofert przetargowych – w oparciu o SWZ, dokumentację projektową oraz kalkulacje własne,

  • Negocjowanie cen materiałów i usług,

  • Monitorowanie rynku

NASZE OCZEKIWANIA:

·         Wykształcenie średnie,

·         Znajomość podstawowych przepisów prawa budowlanego i prawa zamówień publicznych,

·         Znajomość programów MS Office,

·         Mile widziane prawo jazdy kat. B,

·         Zdolność analityczna – zdolność do przygotowywania raportów i analizowanie danych finansowych związanych z budową,

·         Komunikacja – umiejętność skutecznej komunikacji z klientami, podwykonawcami i innymi partnerami biznesowymi,

·         Organizacja – umiejętność planowania i zarządzania swoim czasem oraz zadaniami,

·         Umiejętność pracy w zespole – zdolność do współpracy z innymi pracownikami i efektywnego wykonywania zadań w grupie.

OFERUJEMY:

·         stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

·         podwyższenie kwalifikacji zawodowych,

·         terminowe wynagrodzenie,

·         ubezpieczenie grupowe,

·         pracę w doświadczonym i zgranym zespole.

Warunki pracy i wynagrodzenia będą ustalane indywidualnie.

Lokalizacja

Piotrków Trybunalski,

Łódzkie

Łódzkie, Piotrków Trybunalski
ID: 920074312