2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Pozostałe w Finanse i księgowość
  5. Pozostałe w Finanse i księgowość - Dolnośląskie
  6. Pozostałe w Finanse i księgowość - Wrocław
  7. Pozostałe w Finanse i księgowość - Stare Miasto
Dodane 22 maja 2024

Specjalista ds. Rozliczeń

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

OPIS

Dynamicznie rozwijająca się, ogólnopolska firma zarządzająca wynajmem apartamentów, poszukuje osoby do pracy na stanowisko Specjalisty ds. Rozliczeń

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie rozliczeń w przydzielonych lokalizacjach,

  • procesowanie dokumentów Spółki,

  • procesowanie faktur,

  • nadzorowanie przepływu dokumentów,

  • wprowadzanie dokumentów finansowych do systemu i ich weryfikacja,

  • monitorowanie i weryfikacja czy dokumenty wpłynęły do biura w oryginale,

  • współpraca z zewnętrznym biurem księgowo-kadrowym w zakresie przekazywania dokumentów i rozliczeń, wystawiania dokumentów, przygotowywania zestawień dla księgowości min. zestawień refaktur,

  • czynny udział w tworzeniu i aktualizacji procesów finansowych i administracyjnych w firmie

Oferujemy:

  • stałe wynagrodzenie,

  • różnorodność zadań,

  • ciekawą i rozwojową pracę w młodym i dynamicznym zespole,

  • rozwój w ramach wykonywanych zadań i ścieżkę rozwoju,

  • wsparcie zespołu w realizacji bieżących zadań,

  • zniżki pracownicze na pobyty

  • dofinansowanie karty Multisport

Od kandydatów oczekujemy:

  • znajomości pakietu M Office, Ms Excel – warunek konieczny,

  • sprawnej obsługi urządzeń biurowych,

  • dokładności i dobrej organizacji pracy,

  • umiejętność analitycznego myślenia i zapamiętywania informacji,

  • umiejętność nawiązywania relacji międzyludzkich,

  • umiejętność prowadzenia negocjacji,

  • umiejętności pracy w zespole,

Prosimy o przesłanie CV. W CV proszę zawrzeć klauzule o przetwarzaniu danych osobowych.

[Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).]

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 614452301