2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Mazowieckie
  6. Obsługa hotelowa - Warszawa
  7. Obsługa hotelowa - Ursynów
Igor Bahr
Dodane 24 kwietnia 2024

Specjalista ds. rezerwacji 4* hotelu na Ursynowie - pilne

Wynagrodzenie

5 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Ursynów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Warsaw Plaza Hotel należy do Grupy Hotelowej CFI.

To czterogwiazdkowy hotel w południowej części stolicy, wyróżniający się nowoczesnym designem, wyśmienitą kuchnią oraz przestronnymi salami konferencyjnymi stwarzającymi idealnie warunki do organizacji spotkań biznesowych, a także niezapomnianych imprez okolicznościowych.

Warsaw Plaza Hotel 4* poszukuje osoby na stanowisko: Specjalista ds. rezerwacji

Główne zadania:

• zapewnienie profesjonalnej obsługi poprzez dostarczanie gościom usług na najwyższym poziomie

• zakładanie rezerwacji telefonicznych oraz mailowych

• wdrażanie i koordynacja strategii sprzedaży zgodnie z polityką firmy

• odpowiedzialność za jakość obsługi gości oraz budowanie długofalowych relacji

Wymagania:

• doświadczenie na stanowisku specjalisty ds. rezerwacji w hotelu lub osoby z wykształceniem kierunkowym będzie dodatkowym atutem

• umiejętności sprzedażowe

• wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, komunikatywność

• dyspozycyjność, wysoka kultura osobista

• dobra znajomość języka polskiego i angielskiego

Oferujemy:

• stabilną i odpowiedzialną pracę

• zatrudnienie na podstawie umowy cywilno-prawnej, kontrakt

• pomoc w załatwieniu wszystkich potrzebnych dokumentów do pracy

• atrakcyjne wynagrodzenie połączone z systemem prowizyjnym od sprzedaży

• możliwość rozwoju zawodowego

• przyjazną i partnerską atmosferę w pracy

• preferowane stawki dla pracowników i ich rodzin w hotelach sieci CFI Hotels Group Osoby

Zainteresowane prosimy o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Central Fund of Immovables Sp. z o.o. z siedzibą w 90-312 Łódź, Pl. Zwycięstwa 2, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do firmy Central Fund of Immovables Sp. z o.o. z siedzibą w 90-312 Łódź, Pl. Zwycięstwa 2 (Pracodawca), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ursynów
ID: 700632582