2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Pomorskie
  6. Obsługa hotelowa - Gdańsk
  7. Obsługa hotelowa - Śródmieście
Dodane 12 kwietnia 2024

Specjalista ds. relacji z gościem w Hotelu Number One by Grano

Wynagrodzenie

4 500 - 4 900 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Hotel Number One w Gdańsku, trzygwiazdkowy hotel będący częścią sieci hoteli i apartamentów Grano Hotels poszukuje kandydata na stanowisko: SPECJALISTA DS. RELACJI Z GOŚCIEM ‘’CONCIERGE”.

Zadania:

- Budowanie pozytywnej opinii wśród gości.

- Dbanie o pozytywne relacje w komunikacji personel – gość.

- Odpowiadanie na wszelkie pytania, potrzeby i prośby gości, analiza i przewidywanie potrzeb gości hotelowych przy jednoczesnym szybkim ich spełnianiu.

- Rozwiązywanie ewentualnych zażaleń i problemów gości.

- Odpowiadanie na opinie o hotelu umieszczone w intrenecie na portalach tj.booking, hotels.com, google.

- Dbanie o celebrowanie ważnych dla gości uroczystości, bądź wydarzeń, np. specjalna wstawka do pokoju z okazji urodzin gościa.

­- Kontrola i koordynacja przyjazdów i wyjazdów gości VIP.

- Aktywne promowanie udogodnień i usług dodatkowych w hotelu.

Oczekiwania:

-  Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem.

- Pozytywne nastawienie, otwartość oraz rozwinięte umiejętności komunikacyjne.

- Wysoka kultura osobista oraz znajomość zasad savoir vivre.

- Dobra organizacja pracy i samodzielność w realizacji powierzonych zadań.

- Dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze czasu pracy, w tym również w weekendy oraz święta.

-  Mile widziane doświadczenie na w/w stanowisku bądź w pracy na recepcji.

Oferujemy:

 - Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.

-  Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach sieci.

 - Benefity takie jak:

        *  System premiowy.

        *  Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej Luxmed, czy karty Multisport.

        *  Obiady i śniadania pracownicze.

 -  Dodatkowo organizujemy wyjazdy, integracje oraz imprezy okolicznościowe.

Dlaczego warto do nas dołączyć:

Grano Hotels to sieć hoteli i apartamentów w Gdańsku. Od lat z powodzeniem zajmuje się branżą wynajmu krótko i długoterminowego, przyjmując turystów odwiedzających piękne nadmorskie miasto jakim jest Gdańsk. Dzięki otwartości i zgranemu zespołowi pracowników udaje nam się zebrać obfite plony.

W naszej pracy opieramy się na zasadach wzajemnej współpracy, wspólnym rozwiązywaniu problemów, które pozwalają nam na zrealizowanie wyznaczonych celów. Nasz Zespół jest kluczem do sukcesów jakie osiągamy. Osoby w naszym Zespole uzupełniają się nawzajem, pokazują rozwiązania niedostępne dla umysłów innych, będąc dla siebie wzajemną inspiracją.

Dołącz do nas i rozwijaj swoją karierę w dobrym kierunku.

 Zachęcamy  do wysłania CV na adres mailowy podany poniżej z dopiskiem: SPECJALISTA DS. RELACJI Z GOŚĆMI ‘’CONCIERGE’’. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Śródmieście
ID: 902614135