2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Zachodniopomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Szczecin
  7. Administracja, prace biurowe - Zdroje
Dodane 24 kwietnia 2024

Specjalista ds. rekrutacji i organizacji wypoczynków

Lokalizacja

Szczecin, Zdroje

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Dołącz do załogi Centrum Żeglarskiego!

Poszukujemy pracownika na stanowisko Specjalistka / Specjalista ds. rekrutacji i organizacji wypoczynków – umowa na zastępstwo.

Praca biurowa w budynku administracyjnym Centrum Żeglarskiego, przy ul. Przestrzennej 19 w Szczecinie.

Niezbędne wymagania:

1. Wykształcenie wyższe. 2. Znajomość zagadnień związanych z organizacją turystyki i wypoczynku. 3. Znajomość ustawy o sporcie. 4. Znajomość ustawy o pracownikach samorządowych. 5. Niekaralność za przestępstwa popełnione umyślnie.

Wymagania dodatkowe: 1. Dobra znajomość obsługi komputera w środowisku Windows (MS Office). 2. Komunikatywność, rzetelność i systematyczność. 3. Dobra organizacja pracy, samodzielność. 4. Umiejętność pracy pod presją czasu i w sytuacjach stresowych. 5. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. 6. Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

OpIs stanowiska: Do głównych zadań pracownika będzie należało: 1. Koordynacja działań dotyczących rekrutacji uczestników i realizacji rejsów, obozów i innych form wypoczynku, w tym przygotowanie niezbędnych dokumentów i korespondencji. 2. Koordynacja działań dotyczących rekrutacji uczestników i realizacji kursów i szkoleń, w tym przygotowanie niezbędnych dokumentów i korespondencji. 3. Nawiązywanie współpracy z podmiotami i instytucjami w celu właściwej organizacji wypoczynków i imprez w tym prowadzenie dokumentacji zgodnej z przyjętymi procedurami. 4. Obsługa elektronicznego systemu rekrutacji oraz współpraca z administratorem systemu 5. Współpraca z rodzicami wychowanków Centrum Żeglarskiego. 6. Współpraca z instruktorami w sprawach dotyczących działania sekcji utworzonych w Centrum Żeglarskim, w tym prowadzenie dokumentacji sekcji. 7. Przygotowanie sprawozdań i zestawień dotyczących sezonu żeglarskiego. 8. Wykonywanie innych zleconych przez przełożonego zadań służbowych zgodnie z kwalifikacjami pracownika.

Więcej informacji na stronie centrumzeglarskie.pl

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Zdroje
ID: 913876409