2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Katowice
  7. Administracja, prace biurowe - Śródmieście
Dodane 02 maja 2024

Specjalista ds. rekrutacji

Lokalizacja

Katowice, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Aktualnie w związku z intensywnym rozwojem firmy do naszych wewnętrznych struktur poszukujemy zaangażowanej i odpowiedzialnej osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Rekrutacji

Miejsce pracy: Katowice

Zakres obowiązków:

  • aktywne pozyskiwanie kandydatów z rynku, poszukiwanie innowacyjnych metod i źródeł pozyskania kandydatów,

  • prowadzenie projektów rekrutacyjnych w obszarze pracy tymczasowej,

  • współpraca z klientem w celu weryfikacji potrzeb rekrutacyjnych i wymagań stawianych kandydatom,

  • dbanie o wewnętrzny i zewnętrzny wizerunek firmy,

  • aktywne pozyskiwanie kandydatów przez media społecznościowe,

  • przygotowywanie wewnętrznych raportów oraz zestawień dot. rekrutacji;

Oczekujemy:

  • zainteresowania obszarem rekrutacji,

  • doświadczenie w rekrutacji min. 2 lata,

  • przyjaznego usposobienia i łatwości budowania relacji,

  • organizacji czasu pracy,

  • samodzielności i chęci przejęcia odpowiedzialności za rekrutację do naszych Klientów,

  • czynne prawo jazdy kat. B- warunek konieczny.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w pełnym wymiarze godzin,

  • wynagrodzenie podstawowe oraz comiesięczną premię uzależnioną od wyników Twojej pracy,

  • w pełni wyposażone stanowisko pracy (samochód w ramach potrzeb, telefon, laptop),

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • pracę wśród profesjonalistów i pasjonatów zorientowanych na sukces.

Poznajmy się! Już teraz czekamy na Twoją aplikację.

Oświadczam, że zapoznałem się z Informacją dla Kandydatów do Pracy dostępną pod adresem: www.e-workhrcompany.pl/privacy-policy/ Akceptuję, aby moje dane osobowe zostały udostępnione transgranicznie przez E-work S.p.A., E-work HR Company Poland Sp. z o.o. i ProTempore Sagl w celu poszukiwania pracy i rekrutacji. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę.

Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych przez E-work S.p.A., E-work HR Company Poland Sp. z o.o. i ProTempore Sagl w celu informowania o usługach własnych, przy wykorzystaniu poczty, email, SMS, MMS, połączeń telefonicznych oraz przy wykorzystaniu innych środków. W każdej chwili, mogę wycofać swoją zgodę.

Śląskie

Dokładna lokalizacja
Śląskie, Katowice, Śródmieście
ID: 914426112