2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Żory
Tomasz
Dodane 01 maja 2024

Specjalista ds. rekrutacji

Lokalizacja

Żory

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Praca w trybie stacjonarnym w siedzibie Mokate Sp.zo.o. w Żorach, ul. Strażacka 48.

Zakres obowiązków:

  • realizacja procesów rekrutacyjnych end-to-end dla wszystkich poziomów stanowisk z naciskiem na stanowiska produkcyjne i specjalistyczne (przygotowywanie ogłoszeń, selekcja aplikacji, prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych etc.)

  • budowanie pozytywnego candidate experience

  • zarządzanie bazą kandydatów i praca z ATS zgodnie z przyjętymi standardami i RODO

  • współpraca z kierownikami działów w zakresie realizacji oraz planowania potrzeb rekrutacyjnych

  • współpraca z agencjami pracy

  • realizowanie innych projektów HR

Nasze wymagania:

  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale HR lub w agencji zatrudnienia

  • wykształcenie wyższe (zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia, socjologia lub pokrewne)

  • praktyczna znajomość metod i technik rekrutacyjnych oraz bieżących trendów HR w zakresie rekrutacji

  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz budowania pozytywnych relacji z innymi

  • samodzielność, umiejętność poszukiwania nowych rozwiązań

  • dobra znajomość pakietu Ms Office (Word, Excel, Power Point)

  • mile widziana znajomość jęz. angielskiego

  • mile widziana znajomość systemu eRecruiter

Oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia

  • bycie częścią organizacji, która realizuje swoje projekty na ponad 70 rynkach świata i cały czas się rozwija

  • pracę pełną wyzwań, inspirujące środowisko pracy oraz możliwość wdrażania swoich pomysłów

  • realny wpływ na rozwój firmy, możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych doświadczeń

  • ubezpieczenie dla Ciebie i Twoich bliskich na konkurencyjnych warunkach (już od 60 zł za miesiąc)

  • program opieki medycznej wraz z możliwość objęcia opieką medyczną swoich bliskich – partnera/współmałżonka i dzieci do 26-go roku życia; ubezpieczenie gwarantuje bardzo szybki dostęp do konsultacji lekarskiej poprzez Infolinię

  • dofinansowanie zajęć sportowych dla Ciebie i Twojej rodziny

  • firmowy parking oraz przystanek autobusowy niedaleko firmy (w Żorach funkcjonuje bezpłatna komunikacja miejska)

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Żory,

Śląskie

Śląskie, Żory
ID: 914156340