2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Białołęka
Dodane 26 kwietnia 2024

Specjalista ds. kontaktu z Klientem

Wynagrodzenie

5 500 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Gowork.eu jest firmą wyspecjalizowaną w usługach opiekuńczych oraz stabilnym pracodawcą. Nasz zespół stanowią ludzie energiczni, kochający swoją pracę.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

Specjalista ds. obsługi Klienta z językiem niemieckim

Miejsce pracy : Modlińska 184 a, Warszawa

TWOJE ZADANIA :

  • Udzielanie informacji i odpowiedzi na pytania klientów w kwestiach dotyczących usług oferowanych przez firmę

  • Rekrutacja personelu zainteresowanego pracą oraz dopasowywanie ofert pracy

  • Telefoniczne przeprowadzanie procesu rekrutacji z potencjalnymi pracownikami oraz tworzenie aplikacji kandydatów w systemie CRM

  • Kontakt z osobami zainteresowanymi pracą, znajdującymi się w naszej bazie CRM

Jeśli jesteś osobą komunikatywną i nie boisz się rozmawiać, to ogłoszenie jest właśnie do Ciebie,

Oczekujemy:

  • wykształcenia min. średnie, chętnie wyższe

  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze Klienta

  • znajomości języka niemieckiego mile widziana

  • umiejętność pracy w grupie

  • dobra organizacja pracy

  • pewności siebie

Oferujemy :

  • Pracę od poniedziałku do piątku w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Pracę w godzinach 9-17

  • Pakiet szkoleń przygotowujących.

  • Dofinansowanie do karty multisport

  • Pakiet medyczny w Enel-med

  • Pracę w przyjaznym zespole

  • Spotkania integracyjne

Zapraszamy do przesłania aplikacji za pośrednictwem olx

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 768203035