2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Wielkopolskie
  6. Logistyka - Bolechowo Osiedle
Dodane 12 kwietnia 2024

Specjalista ds. realizacji zamówień i organizacji produkcji Bolechowo

Lokalizacja

Bolechowo Osiedle

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Grupa Solaron to dynamicznie rozwijająca się firma z ponad 14 letnim doświadczeniem, skupiająca takie marki jak Solaron, Coin Force, Drukowane koszulki, Drukowane kubki, Cap Squad.

W związku z nieustającym rozwojem firmy, oraz wzrostem parku maszynowego poszukujemy pracownika na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. realizacji zamówień oraz organizacji produkcji

Zakres obowiązków:

  • wsparcie dla działu produkcyjnego, oraz działu sprzedaży

  • wprowadzanie zamówień oraz wystawianie dokumentów sprzedażowych

  • przygotowywanie dokumentów i koordynacja wysyłek zagranicznych

  • współpraca z opiekunami handlowymi

  • weryfikacja ilości i rodzaju nowo wyprodukowanych towarów

  • współpraca z magazynem wyrobów gotowych

  • rozliczanie wyciągów bankowych oraz kompensat

  • tworzenie i wysyłka zestawień dla klientów

  • wprowadzanie dokumentów kosztowych

  • windykacja należności

  • rozliczenia z kontrahentami

  • administracja i organizacja zaopatrzenia dla biura

    dbanie o poprawny obieg dokumentacji w firmie

  • inne zlecone prace biurowe związane z funkcjonowaniem firmy

  • Szukamy osoby, która:

  • Posiada bardzo dobrą znajomość pakietu Office - główne narzędzie pracy

  • Zna język angielski na poziomie średnio - zaawansowanym B2

  • Potrafi pracować w zespole jak i samodzielnie wykonywać powierzone zadania

  • Potrafi dzielić się pomysłami, uzgadniać cele i komunikować potrzeby

  • Jest szybka w działaniu przy jednoczesnym zachowaniu jakości pracy

  • Umie nawiązywać kontakty

  • Posiada wykształcenie min. średnie

  • mile widziane doświadczenie w pracy z klientem w imporcie i eksporcie

  • dodatkowy atut znajomość systemów ERP

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Umowa o pracę - pełen etat po okresie próbnym

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Doskonałe warunki pracy

  • Możliwości rozwoju zawodowego

  • Praca 1 zmianowa w godz. 8-16 w nowej siedzibie firmy w m. Bolechowo-Osiedle ul. Obornicka 26

  • Szkolenia

  • Pakiet ubezpieczeń

Prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail.

BRAK MOŻLIWOŚCI PRACY ZDALNEJ

Skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma Grupa Solaron Sp. z o. o. z siedzibą w Bolechowo-Osiedle 62-005, przy ul. Obornickiej 26, wpisana do rejestru KRS pod numerem 0001058351 NIP: 777-341-28-95, REGON: 526531240.

Informujemy, że dobrowolnie podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko pracy u Administratora. W przypadku wyrażenia dobrowolnej i opcjonalnej zgody, dane będą przetwarzane także dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Grupa Solaron Sp. z o. o. i nie będą przekazywane do podmiotów trzecich. Jednocześnie informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie, dostępu do danych, ich poprawiania, żądania ich usunięcia, prawo ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych i prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeżeli dane są przetwarzane niezgodnie z wymogami prawnymi. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu wypełnienia obowiązków wynikających z przepisów prawa. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych jest prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na poszukiwaniu pracowników oraz prowadzeniu postępowań rekrutacyjnych zmierzających do zatrudnienia pracownika, którego kwalifikacje najbardziej odpowiadają zapotrzebowaniu Administratora. Dane osobowe będą przetwarzane do zakończenia procesu rekrutacji. W przypadku wyrażenia odrębnej zgody na przetwarzanie danych dla celów przyszłych rekrutacji, dane będą przetwarzane aż do zakończeniach tych rekrutacji, jednak nie dłużej niż do czasu cofnięcia zgody na przetwarzanie danych. Administrator nie przekazuje Pani/Pana danych osobowych do państw trzecich.

Lokalizacja

Bolechowo Osiedle,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Bolechowo Osiedle
ID: 741623234