2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Mazowieckie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Warszawa
  6. E-commerce (handel internetowy) - Śródmieście
Dodane 24 kwietnia 2024

Specjalista ds. realizacji zamówień

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

MUMLA to polska marka pościeli i tekstyliów domowych. Istnieje na rynku od ponad 9 lat i dynamicznie się rozwija, zyskując rzesze zadowolonych Klientów.

Zachwycające wzory, nieoczywisty dobór kolorów i pasja do tworzenia rzeczy wyjątkowych. Taka jest MUMLA. Pełna swobody, radości z przebywania z bliskimi i pięknych chwil w przyjemnym otoczeniu.

To, co nas wyróżnia to indywidualizm. Tworzymy rzeczy niepowtarzalne. Wszystkie wzory i tkaniny to efekt naszych przemyśleń, prób i wyborów. Zamiast masowej produkcji, starannie wybieramy to, w czym sami czulibyśmy się najlepiej. Nasze produkty są uniwersalne. Chcemy, by każdy, bez względu na wiek czy płeć, poczuł, że otrzymał od nas to, co najlepsze. By każdy nasz produkt wprawiał w dobry nastrój.

Miejsce pracy: Warszawa

W związku z dynamicznym rozwojem marki poszukujemy do naszego zespołu energicznej i zaangażowanej osoby do realizacji zamówień w sklepie internetowym.

Twój zakres obowiązków:

  • kompletowanie i przygotowanie do wysyłki zamówień klientów sklepu internetowego oraz platform zakupowych

  • wystawianie dokumentów sprzedażowych i magazynowych

  • przyjmowanie dostaw, zwrotów i reklamacji

  • dbanie o porządek w przestrzeni magazynowej

Oczekujemy od Ciebie:

  • bardzo dobrej organizacji pracy, samodzielności i zaangażowania

  • dokładności i skrupulatności w wykonywaniu zadań

  • zdolności szybkiego przyswajania wiedzy

  • dobrej współpracy w zespole

  • poczucia estetyki

  • znajomość środowiska BaseLinker będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • pracę w pełnym wymiarze, w godzinach 8.00-16.00

  • stabilne miejsce zatrudnienia z możliwością dalszego rozwoju

  • pracę w młodym, kameralnym zespole i swobodnej atmosferze

  • możliwość zdobycia doświadczenia w ciekawej branży e-commerce

  • opiekę medyczną i zajęcia sportowe

  • zniżki pracownicze na produkty marki

Prześlij swoje CV i dodatkowe kilka zdań o sobie - chętnie poznamy Cię bliżej!

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 860210240