2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Wrocław
  7. Administracja, prace biurowe - Psie Pole
Dodane 11 kwietnia 2024

Specjalista ds. realizacji projektów Erasmus +

Lokalizacja

Wrocław, Psie Pole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu – to uczelnia niepubliczna, mająca uprawnienia doktorskie i habilitacyjne. Powstała w 2001 roku we współpracy z francuską grupą szkół ESIDEC w Metz. Program studiów prowadzony jest również w języku angielskim, a absolwenci studiów magisterskich uzyskują również dyplom uczelni francuskiej. Na uczelni prowadzonych jest szereg programów międzynarodowych w tym wymiany i staże w ramach Programu Erasmus+ z uczelniami z całego świata.

Według rankingu Perspektywy 2023 najlepsza specjalistyczna uczelnia logistyczna w Polsce.

Aktualnie Uczelnia poszukuje Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

Twój zakres obowiązków

  • utrzymywanie i rozwijanie kontaktów z partnerami zagranicznymi Uczelni w ramach programu Erasmus+,

  • obsługa administracyjna studentów zagranicznych,

  • przyjmowanie delegacji kandydatów na studia z zagranicy,

  • przygotowywanie materiałów informacyjnych,

  • inne zadania związane z obsługą wymian międzynarodowych.

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

  • minimum 2 lata doświadczenia, mile widziane doświadczenie w pracy projektowej,

  • umiejętność swobodnego nawiązywania i utrzymywania kontaktów,

  • samodzielność, inicjatywa i skuteczność w działaniu, dobra organizacja pracy,

  • mile widziana praca na podobnym stanowisku w realizacji projektów Erasmus +

To oferujemy

  • praca w międzynarodowym środowisku,

  • pakiet szkoleń,

  • dużą samodzielność i możliwość rozwoju,

  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz,

  • praca od poniedziałku do piątku,

  • brak dress code’u,

  • firmowa biblioteka,

  • parking dla pracowników.

Brak klauzuli w CV skutkuje brakiem możliwości skontaktowania się z potencjalnymi kandydatami na dane stanowisko.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami. Proszę w CV umieścić klauzulę RODO: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole
ID: 911075790