2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Zakupy
  5. Zakupy - Dolnośląskie
  6. Zakupy - Wrocław
  7. Zakupy - Stare Miasto
Wes.expert
Dodane 12 czerwca 2024

Specjalista ds. realizacji i obsługi po sprzedażowej

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Dołącz do nas!

Od 22 lat na rynku .

Jesteśmy partnerem największych światowych producentów mebli biurowych . Współpracujemy z  architektami i designerami wnętrz w zakresie doradztwa i optymalizacji rozwiązań wyposażania wnętrz. Jako autoryzowany przedstawiciel mamy wiedzę i doświadczenie, aby szukać najkorzystniejszych konfiguracji mebli biurowych, podłóg, akustyki i oświetlenia.

Więcej o nas na stronie www.wes.expert

Do naszej siedziby we Wrocławiu poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista do działu realizacji i obsługi po sprzedażowej.

Zakres zadań, czyli co będzie należało do Twoich obowiązków:

- przygotowywanie ofert cenowych zgodnie ze specyfikacją

- składanie zamówień oraz utrzymywanie i rozwój kontaktów z dostawcami

- koordynowanie dostaw

- kontakt z klientem na etapie realizacji , koordynacja prac

- kontrola zgodności faktur z zamówieniami

- wyjaśnianie kwestii technicznych

- koordynowanie zgłoszeń reklamacyjnych

- współpraca z zespołem handlowców wewnątrz firmy

- reagowanie na sytuacje nagłe, wymagające elastyczności i zaradności

- dbałość o profesjonalizm i najwyższą jakość wykonywanych zadań.

Nasze wymagania:

- umiejętność pracy w zespole

- nie jest wymagane doświadczenie na stanowisku o podobnym charakterze (logistyka, zakupy, obsługa klienta – oferujemy własny cykl szkoleń ).

- znajomość obsługi komputera, MS Excel

- j. angielski na poziomie B1  (rozmowy telefoniczne z dostawcami, korespondencja e-mailowa )

- umiejętność czytania rysunku technicznego, space-plan na podstawowym poziomie

- prawo jazdy kat. B mile widziane .

Oferujemy:

- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- stabilność zatrudnienia (umowa o pracę)

- zaangażowany zespół

- samodzielność działania w tym podejmowania decyzji w swoim obszarze

- narzędzia konieczne do pracy

- funkcjonalnie urządzone biuro w dobrej lokalizacji, miejsca parkingowe  ( ul. Zachodnia )

 Zainteresowanych zapraszamy do przesyłania aplikacji przez portal OLX.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 691122327