2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Koźmin Wielkopolski
Dodane 23 kwietnia 2024

Specjalista ds. realizacji dostaw

Lokalizacja

Koźmin Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

­­zatrudnię na stanowisko: Specjalista ds. realizacji dostaw

Zakres obowiązków:

- planowanie, organizowanie i koordynacja wysyłek krajowych i zagranicznych

- współpraca z przewoźnikami i pozyskiwanie nowych dostawców usług transportowych

- tworzenie analiz i statystyk mających na celu optymalizację kosztów transportu

- rozliczanie kosztów transportów i należności celno-podatkowych

- zgłaszanie towarów do przeprowadzenia procedur celnych dopuszczenia do obrotu

- współpraca przy realizowaniu zamówień klientów kluczowych (sieci)

Wymagania:

- wykształcenie min. średnie

- doświadczenie w branży TSL

- umiejętność planowania i organizacji pracy własnej

- dobra znajomość programu Excel

- zaangażowanie i dobra organizacja pracy

- doświadczenie w bezpośrednim kontakcie z klientem

Mile widziane

- umiejętność obsługi programu COMARCH ERP XL

Co oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- możliwość zdobycia doświadczenia oraz szybkiego rozwoju zawodowego

- elastyczne godziny pracy

- pracę w młodym zespole i miłej atmosferze

- zestaw narzędzi niezbędnych do pracy

Miejsce zatrudnienia: GPF Sp. z o. o. Góreczki 1, 63-720 Koźmin WLkp.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny lub poprzez OLX

Lokalizacja

Koźmin Wielkopolski,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Koźmin Wielkopolski
ID: 913931751