2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Podkarpackie
  5. Budowa / remonty - Rzeszów
Dodane 22 maja 2024

Specjalista ds. Realizacji

Wynagrodzenie

5 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Praktyka / staż, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Miejsce pracy: biuro - Rzeszów natomiast wyjazdy w ciągu tygodnia - Podkarpacie i powiaty sąsiednie

Opis stanowiska:

Poszukujemy dynamicznej i zaangażowanej osoby na stanowisko Specjalisty ds. Realizacji. Do głównych obowiązków na tym stanowisku należeć będzie:

- Zamawianie materiałów: Zakup i koordynacja dostaw materiałów niezbędnych do montażu pieców, elewacji oraz pomp ciepła.

- Praca w terenie: Wizyty u klientów w celu oceny warunków montażu i instalacji, co pozwala na dokładne zaplanowanie prac.

- *Koordynacja z ekipami montażowymi *: Umawianie terminów realizacji prac z ekipami, monitorowanie postępu prac.

- Kontakt z klientami: Prowadzenie rozmów telefonicznych oraz bezpośrednich z klientami, ustalanie szczegółów realizacji projektów, rozwiązywanie bieżących problemów.

Wymagania:

- Doświadczenie techniczne: Mile widziane doświadczenie lub wykształcenie w branży technicznej, co pozwoli na lepsze zrozumienie specyfiki pracy.

- Umiejętności komunikacyjne: Wysoka kultura osobista, umiejętność jasnego i efektywnego komunikowania się z klientami oraz podwykonawcami.

- Zdolności organizacyjne: Umiejętność planowania i organizowania pracy własnej oraz zespołów podwykonawców.

- Motywacja i chęć rozwoju: Proaktywne podejście do powierzonych zadań, chęć zdobywania nowej wiedzy i umiejętności.

- Prawo jazdy kat. B: Niezbędne do wykonywania pracy w terenie.

Oferujemy:

- Samochód służbowy z kartą paliwową: Ułatwienie realizacji zadań w terenie.

- Możliwość rozwoju: Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie, oferującej realne możliwości rozwoju zawodowego.

- Atrakcyjne wynagrodzenie: Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od osiągniętych wyników.

Jeśli jesteś osobą z pasją, zaangażowaną i gotową na nowe wyzwania, dołącz do naszego zespołu! Wyślij swoje CV na [adres e-mail] i stań się częścią naszej firmy.

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 920226357