2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Łódzkie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Zgierz
Dodane 29 kwietnia 2024

Specjalista ds. przygotowania produkcji / Młodszy Technolog

Lokalizacja

Zgierz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

RBT to polski producent kształtowników giętych na zimno, jeden z głównych dostawców kształtowników giętych na zimno dla firm z branży fotowoltaicznej (PV).

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Zadania na stanowisku:

  • przygotowanie dokumentacji technologicznych na produkcję w oparciu o rysunki techniczne dla danego wyrobu,

  • sprawdzanie wszystkich dostępnych narządzi w czasie trwania procesu produkcji,

  • współpraca z działem technicznym, działem produkcyjnym w celu optymalizacji procesów produkcyjnych,

  • ustalanie czasów produkcji,

  • współpraca z działem zakupów,

  • bezpośredni kontakt z klientem końcowym,

  • wdrażanie nowych produktów, opakowań i rozwiązań technicznych,

  • aktualizacja bazy technicznej.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub  wyższe techniczne,

  • znajomość rysunku technicznego,

  • znajomość narzędzi pomiarowych,

  • znajomość programu AutoCad,

  • sprawne posługiwanie się pakietem Office,

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • dokładność i odpowiedzialność,

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • umiejętność analitycznego i koncepcyjnego myślenia,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • prawo jazdy kategorii B.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku.

Administratorem danych osobowych jest Rex-Bud Budownictwo Sp. z o.o. S.K.A. z siedzibą w Łodzi przy ul. Nieszawskiej 6/8, 93-119 Łódź.

Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych, przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Dane osobowe mogą być przekazywane do podmiotu, dla którego prowadzona jest rekrutacja. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek i zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś/aś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Zgoda na przetwarzanie wizerunku i na wykorzystanie danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji nie mają wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. W każdym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę, wysyłając do nas e-mail, co nie ma wypływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed cofnięciem zgody.

Lokalizacja

Zgierz,

Łódzkie

Łódzkie, Zgierz
ID: 910303692