2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Świętokrzyskie
  6. Zarządzanie produkcją - Jędrzejów
Dodane 29 maja 2024

specjalista ds przygotowania produkcji

Wynagrodzenie

5 100 - 5 900 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Jędrzejów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma R&M Alufasady, ul. Kielecka 44, Jędrzejów poszukuje kandydatów na stanowisko specjalista ds. przygotowania produkcji.

Zakres obowiązków:

·         przygotowanie list cięć i produkcyjnych,

·         przygotowywanie zamówień generowanych z programów do projektowania okien,

·         sporządzanie dokumentacji wykonawczych, powykonawczych,

·         analiza dokumentacji projektowej,

·         wspieranie budów,

·         zamawianie materiałów pomocniczych do produkcji i montażu,

·         koordynowanie rozliczeń finansowych z dostawcami, podwykonawcami i klientami.

Wymagania:

·         wykształcenie średnie lub wyższe techniczne budowlane, inżynieria produkcji (lub studenci studiów zaocznych),

·         znajomość programów biurowych,

·         znajomość programu AUTOCAD – mile widziana

- mile widziane osoby mające kontakt z programami do konstruowania okien typu: Licz Okno lub Schuecal.

·         skrupulatność, dokładność.

Oferujemy:

·        zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

·        stabilną pracę w dobrze zorganizowanym, zarządzanym i doświadczonym zespole,

·        ambitne zadania w dynamicznym środowisku.

Lokalizacja

Jędrzejów,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Jędrzejów
ID: 714100271