2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Świętokrzyskie
  6. Administracja, prace biurowe - Busko-Zdrój
Dodane 30 kwietnia 2024

Specjalista ds. promocji oprogramowania

Lokalizacja

Busko-Zdrój

Pełny etat

Typ umowy

Praktyka / staż, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis stanowiska

W TMSYS Sp. z o.o. zajmujemy się rozwojem i dystrybucją profesjonalnego oprogramowania CAD 2D/3D.

Świadczymy zaawansowane usługi w zakresie modelowania 3D, wizualizacji wnętrz oraz drukowania 3D i skanowania 3D.

W związku z rozwojem naszej firmy szukamy kandydatów na płatny staż na stanowisku:

Młodszy Specjalista ds. promocji oprogramowania do wizualizacji wnętrz

Miejsce pracy: Busko- Zdrój

Główne zadania na stanowisku:

Kontakt telefoniczny i e-mailowy z Klientem

  • Prowadzenie i zarządzanie bazą Klientów firmy w CRM

  • Uzupełnianie i publikowanie informacji na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych

  • Wykonywanie i odbieranie telefonów

  • Prowadzenie grafiku spotkań

  • Aktywna promocja oprogramowania wśród architektów wnętrz

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Czego oczekujemy od kandydatów:

Umiejętności sprawnej obsługi komputera i sprzętów biurowych

  • Bardzo dobrej znajomości pakietu Microsoft Office

  • Komunikatywności i nastawienia na współpracę

  • Dobrej organizacji pracy, wielozadaniowości

  • Zaangażowania i własnej inicjatywy w realizację powierzanych obowiązków

  • Mnóstwa energii :)

  • Wysokiej kultury osobistej

  • Dokładności i sumienności

Mile widziane:

  • Umiejętność podstawowej obsługi programów graficznych

  • Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze Klienta

  • Posiadanie statusu studenta

Co oferujemy naszym pracownikom:

Płatny staż z możliwością realnego zatrudnienia i wzrostem wynagrodzenia po 3 miesiącach

  • Pełną wyzwań i stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Podwyższenie kwalifikacji poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • Pracę w zgranym i pomocnym zespole, który zawsze służy wsparciem

Lokalizacja

Busko-Zdrój,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Busko-Zdrój
ID: 915395331