2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Podkarpackie
  6. Administracja, prace biurowe - Rzeszów
Dodane 26 kwietnia 2024

Specjalista ds. projektów unijnych

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy

Firma Synerte Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie poszukuje: Specjalisty ds. projektów unijnych.

Naszą firmę wyróżnia doświadczenie. Od wielu lat działamy na polskim i zagranicznym rynku oraz z sukcesem wykonujemy zlecenia dla Klientów z wielu branż, a przede wszystkim z branży Automotive. Naszymi partnerami są Volvo, Porsche, Audi, Peugeot, Daimler, MAN oraz wiele innych.

Obowiązki:

  • Bieżące monitorowanie oraz analiza dostępnych źródeł finansowania (w ramach Funduszy Europejskich oraz innych krajowych programów pozyskiwania finansów),

  • Kompleksowa realizacja zadań związanych z pozyskiwaniem i koordynacją projektów unijnych,

  • Monitorowanie zmian prawnych i procedur związanych z funduszami unijnymi,

  • Współpraca z zespołem wewnętrznym oraz zewnętrznymi partnerami w celu realizacji projektów, w tym kontakt z instytucjami wdrażającymi programy unijne i krajowe.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomiczne),

  • Ok. 2-letnie doświadczenie w zakresie przygotowywania oraz realizacji projektów unijnych,

  • Znajomość obowiązujących procedur i wytycznych dot. projektów unijnych,

  • Umiejętność ustalania priorytetów oraz efektywnej organizacji pracy własnej,

  • Odpowiedzialność, terminowość w realizacji zadań.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie – zatrudnienie na podstawie uzgodnionej formy zatrudnienia (umowa o pracę, B2B, umowa zlecenie),

  • Atrakcyjne wynagrodzenie – doceniamy kompetencje oraz Twoje doświadczenie – indywidualnie ustalamy wysokość pensji,

  • Samodzielne stanowisko pracy umożliwiające rozwój zdobytych dotychczas kompetencji zawodowych,

  • Aktywny udział w rozwoju firmy,

  • Pracę w przyjaznym i wspierającym zespole,

  • Pracę w dogodnej lokalizacji – nasze biuro mieści się w centrum Rzeszowa,

  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie,

  • Niezliczona ilość pysznej kawy.

Jeśli cechuje Cię determinacja i profesjonalizm oraz chcesz rozwijać się jako Specjalista ds. projektów unijnych– aplikuj, czekamy na Twoje CV! Wyślij je za pomocą portalu, bądź w przypadku pytań skontaktuj się z nami pod nr tel.:533 221 819.

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 914664123