2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Małopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Zator
Dodane 14 maja 2024

Specjalista ds. projektów specjalnych

Lokalizacja

Zator

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

ENERGYLANDIA GOCZAŁ FAMILY SP. K. poszukuje Specjalisty ds. projektów specjalnych.

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z partnerami biznesowymi w zakresie bieżących działań, grafikami oraz z wewnętrznymi działami w firmie w zakresie swoich obowiązków,

  • zlecanie przygotowania materiałów promocyjnych,

  • zlecanie druku materiałów reklamowych,

  • tworzenie raportów z działań.

Nasze wymagania

  • Pomysłowość, inicjatywa,

  • kreatywność w przygotowywaniu estetycznych prezentacji,

  • doskonałe umiejętności interpersonalne (otwartość, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole),

  • znajomość Ms Office, Canva,

  • znajomość aktualnych trendów marketingowych,

  • wychodzenie z inicjatywą, poszukiwanie nowych rozwiązań oraz samodzielność.

Mile widziane portfolio dotychczasowych prac i realizacji

To oferujemy

  • pracę w najnowocześniejszym Parku Rozrywki w Polsce,

  • benefity takie jak: premie uznaniowe, bilety do Energylandii, bilety do innych atrakcji turystycznych, szkolenia,

  • czas na naukę - okres wdrożeniowy składający się ze szkoleń oraz wsparcia,

  • stabilne zatrudnienie,

  • pracę w zespole ludzi pełnych pasji i zaangażowania na których pomoc i wsparcie zawsze można liczyć!

  • możliwość rozwoju i realizacji ciekawych projektów,

  • benefity,

  • bilety do Energylandii,

  • bilety do innych atrakcji turystycznych,

  • premie uznaniowe,

  • szkolenia.

ENERGYLANDIA to miejsce, gdzie doceniamy zaangażowanie i oferujemy możliwość rozwoju zawodowego. Dołącz do nas!

Firma zastrzega sobie prawo skontaktowania się jedynie z wybranymi osobami. Do aplikacji należy dołączyć poniższą klauzulę

Lokalizacja

Zator,

Małopolskie

Małopolskie, Zator
ID: 918223955