2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Gdańsk
  7. Administracja, prace biurowe - Śródmieście
Dodane 22 maja 2024

Specjalista ds. projektów dotacyjnych

Lokalizacja

Gdańsk, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • aktywne uczestnictwo w planowaniu, przygotowaniu i realizacji poszczególnych projektów, w tym tworzenie harmonogramu prac, budżetu, nawiązywanie współpracy z partnerami, tworzenie umów i innych dokumentów niezbędnych do realizacji programów, mierzenie i analiza efektów, tworzenie raportów z realizacji programów

  • pozyskiwanie funduszy na nowe działania dla Fundacji i weryfikacja nowych obszarów działania

  • współpraca z partnerami zewnętrznymi fundacji

  • organizowanie wydarzeń rozwojowych oraz integracyjnych dla uczestników projektów

  • komunikacja wewnętrzna i zewnętrzna w ramach prowadzonych projektów

  • uczestnictwo w inicjatywach zewnętrznych związanych z tematyką prowadzonych projektów

  • wsparcie procesów raportowania i sprawozdawczości

  • bieżące prace administracyjne i organizacyjne

Nasze wymagania

  • min. 2 lata doświadczenia w pracy projektowej w organizacjach pożytku publicznego

  • bardzo dobra umiejętność planowania i organizowania swojej pracy oraz koordynowania wielu zadań jednocześnie

  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne - ustne i pisemne, w tym tworzenie tekstów i prezentacji

  • entuzjazm do zmiany świata na lepsze, zaangażowanie oraz zainteresowanie tematami społecznymi

  • samodzielność, rzetelność i proaktywność

  • wykształcenie wyższe

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • prawo jazdy kat. B

    To oferujemy

  • pracę przy ciekawych projektach, generujących pozytywną zmianę społeczną

  • realny wpływ na strategię i wyniki projektów

  • możliwość rozwoju wiedzy i umiejętności z zakresu zaangażowania społecznego i filantropii – udział w licznych wydarzeniach i szkoleniach

  • otwartą, opartą na współpracy kulturę organizacyjną

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Śródmieście
ID: 919808345