2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Śląskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Siemianowice Śląskie
Małgorzata
Dodane 11 czerwca 2024

Specjalista ds. Programowania (Technolog programista)

Lokalizacja

Siemianowice Śląskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

KOTŁOMONTAŻ SP. Z O.O.

W zakresie naszej wieloletniej działalności krajowej oraz eksportowej na terenie Unii Europejskiej wykonujemy prace, jako samodzielny wykonawca lub podwykonawca renomowanych firm w dziedzinie energetyki zawodowej i przemysłowej, w różnych gałęziach przemysłu chemicznego, petrochemicznego, metalowego, metalurgicznego, górniczego oraz lekkiego (produkcja elementów kotłowych i konstrukcyjnych oraz usługi remontowo-montażowe i modernizacyjne).

Więcej informacji o nas: www.kotlomontaz.pl

"Kotłomontaż" Sp. z o.o. zatrudni na stanowisko: Specjalista ds. programowania w dziale przygotowania produkcji

Opis stanowiska:

  • Formalna, kompleksowa obsługa zleceń warsztatowych

  • Przygotowywanie programów na wypalarkę laserową oraz plazmową.

  • Współpraca z działem produkcji w zakresie rozwiązywania problemów technicznych i technologicznych.

  • Ocena poprawności rozwiązań konstrukcyjnych i technologicznych.

  • Odpowiedzialność za terminowe i właściwe wykonywanie przydzielonych zadań.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego.

  • Znajomość oprogramowania AutoCAD.

  • Znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel)

  • Znajomość oprogramowania Inventor będzie dodatkowym atutem.

  • Umiejętność rozwiązywania problemów.

  • Sumienność, zaangażowanie, dobra organizacja czasu pracy.

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (mile widziana również znajomość języka niemieckiego)

Oferujemy :

  • Pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie.

  • Bardzo dobre warunki pracy w miłej i przyjaznej atmosferze.

  • Rozwój zawodowy w oparciu o doświadczenie naszej firmy

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Proszę o zawarcie w CV poniższej klauzuli:

Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Kotłomontaż Sp. z o.o. (ul. Łącząca 1, 41-103 Siemianowice Śl.), w celu realizacji procesu rekrutacji. Ponadto, wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Kotłomontaż Sp. z o.o. (ul. Łącząca 1, 41-103 Siemianowice Śl.),również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych”.

Informujemy, iż:

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Montażowe Kotłomontaż Sp. z o.o. z siedzibą w Siemianowicach Śląskich 41-103, ul. Łącząca 1 zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym prowadzonym przez Sąd Rejonowy w Katowice Wschód pod numerem KRS 558 - pokaż numer telefonu - 2 , NIP: 643 - pokaż numer telefonu - 9 REGON; 271 - pokaż numer telefonu - (dalej Administrator);e-mail: odo at kotlomontaz.pl tel. 323 - pokaż numer telefonu - ;

1. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko pracy na jakie Pan/Pani aplikuje lub przyszłych rekrutacji na podstawie zgody na przetwarzanie w określonym w zgodzie celu;

2. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych będą organy państwowe w zakresie wykonywanych zadań, pracownicy Administratora w zakresie swoich obowiązków służbowych na podstawie upoważnienia;

3. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy;

4. Pana/Pani dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacji na stanowisko pracy na jakie Pan/Pani aplikował/a lub do czasu cofnięcia przez Pana/Pani zgody i tylko w zakresie w jakim udzielono zgody.

5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych (o przetwarzanych danych oraz otrzymania ich kopii), prawo ich sprostowania, zmiany, ograniczenia przetwarzania o dane zbędne dla celu przetwarzania określonego.

6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Pana/Pani narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO);

7. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, ale nie podanie danych określonych Kodeksem Pracy spowoduje niemożność wzięcia udziału w rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych (np. wizerunek) jest dobrowolne.

8. Pana/Pani dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania tzn. żadne decyzje wywołujące wobec osoby skutki prawne lub w podobny sposób na nią istotnie wpływające nie będą oparte wyłącznie na automatycznym przetwarzaniu danych osobowych i nie wiążą się z taką automatycznie podejmowaną decyzją.

Lokalizacja

Siemianowice Śląskie,

Śląskie

Śląskie, Siemianowice Śląskie
ID: 782875188