2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Łódzkie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Wieluń
Dodane 25 kwietnia 2024

Specjalista ds. Produktu Intercompany

Lokalizacja

Wieluń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Gala Poland to nie tylko jeden z największych producentów świec na świecie ale przede wszystkim ludzie, którzy tworzą przestrzeń umożliwiającą ciągły rozwój i doskonalenie swoich umiejętności.

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj z nami świece i inne artykuły z branży dekoracji wnętrz!

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. Produktu Intercompany

(miejsce pracy: Wieluń)

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • Zlecanie i monitorowanie zamówień surowców do wykonania wzorów.

  • Zlecanie i monitorowanie wykonania wzorów zgodnie ze zgłoszonym zapotrzebowaniem pod względem technicznym, jakościowym i estetycznym.

  • Odpowiedzialność za właściwe oznaczenie wzorów zgodnie z wytycznymi zleceniodawców.

  • Ewidencjonowanie danych technicznych, dotyczących wzorów. Udostępnianie działom handlowym GG wszelkich danych , MSDSów testów, pomiarów, analiz parametrów  dotyczących wzorów produktów.

  • Ewidencjonowanie danych technicznych z analiz porównawczych wzorów rynkowych konkurencji w zakresach wycen produktów

  • Określanie oraz monitorowanie harmonogramów  i terminów wykonania wzorów, raportowanie statusu do zleceniodawców.

  • Organizowanie wysyłek wzorów zgodnie ze zleceniami.

Czego oczekujemy od kandydata:

  • Bardzo dobra znajomość Pakietu MS Office – zwłaszcza Excel.

  • Dobra znajomość języka angielskiego.

  • Dobra organizacja pracy własnej, zaangażowanie i inicjatywa.

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej w dziale projektowania, handlowym lub zakupów.

  • Wykształcenie wyższe.

Oferujemy:

  • Opiekę medyczną.

  • Dofinansowanie do sportu.

  • Pracę w dużej firmie, która ma w swoim portfolio znane i lubiane sieci handlowe.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego.

Lokalizacja

Wieluń,

Łódzkie

Łódzkie, Wieluń
ID: 914369136