2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Mazowieckie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Warszawa
  7. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Praga-Południe
Dział HR
Dodane Dzisiaj o 10:21

Specjalista ds. Produktów Finansowych

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Na pewno nas znasz. Zmieniamy motoryzację.

Praca u nas to coś więcej niż zwykły etat. To przede wszystkim szansa, aby pracować w firmie, która wyznacza trendy motoryzacyjne. Nasz zespół tworzą ludzie, którzy nie są tylko najlepszymi specjalistami w swojej dziedzinie, ale przede wszystkim poprzez to co robią realizują swoje pasje. Jeśli więc lubisz wyzwania i jesteś na nie gotowy – dołącz do nas!

Na co dzień, niezależnie od marki i rynku ułatwiamy ludziom życie. W pracy i po pracy jesteśmy #PozytywnieZaangażowani.

Lokalizacja: ulica Białowieska 10a, Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa Klientów w salonie samochodowym w zakresie sprzedaży produktów finansowych (kredyty, leasingi, wynajmy)

  • Ścisła współpraca z działami sprzedaży samochodów

  • Wykonywanie czynności związanych z zawieraniem umów finansowych

  • Rozliczenie transakcji

  • Raportowanie prowadzonych działań

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych

  • Doświadczenie w pracy z klientem indywidualnym

  • Wysoko rozwinięte zdolności handlowe - nawiązywanie kontaktów i budowanie dobrych relacji przychodzą Ci z łatwością

  • Znajomość standardów obsługi Klienta i skutecznych technik negocjacji

  • Pro kliencka postawa i wysoka kultura osobista

  • Dobra organizacja pracy i nastawienie na realizację celów

  • Umiejętność obsługi MS Office

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Wynagrodzenie oparte na podstawie i premii miesięcznej uzależnionej od indywidualnych wyników pracy

  • Wszelkie niezbędne narzędzia pracy

  • Bezpłatną opiekę medyczną w Centrach Medycznych Luxmed dla Pracownika z możliwością rozszerzenia pakietu na członków Rodziny

  • Dofinansowanie karty benefit Multisport

  • Bezpłatną naukę języka angielskiego i/lub niemieckiego z platformą eTutor dla Pracownika i osoby towarzyszącej

  • Zniżki na produkty i usługi Holding1, a w tym: wynajem samochodów w Grupie Express, wynajem auta na minuty – Traficar, zakup lub wynajem samochodów z Grupy PGD, zniżki na tankowanie na dedykowanej stacji benzynowej

  • Wyjazdy integracyjne, Mikołajki dla Dzieci

  • Na co dzień pracujemy w przyjaznej atmosferze, opartej na wzajemnej współpracy

  • Organizujemy różnego rodzaju programy w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR) i konkursy pracownicze promujące zdrowy tryb życia

  • Ponadto dofinansowujemy własne pomysły Pracowników na inicjatywy społeczne realizowane poza godzinami pracy

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
ID: 912635193