2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Brzeg Dolny
Anna
Dodane 10 czerwca 2024

Specjalista ds. procesu SMT/THT

Lokalizacja

Brzeg Dolny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, a także zwiększeniem zamówień od Klienta, firma HANZA ELECTRONICS BRZEG DOLNY poszukuje pracowników na stanowisko:

SPECJALISTA DS. PROCESU SMT/THT

Opis stanowiska:

Projektowanie oraz uruchamianie procesu produkcyjnego SMT/THT

Programowanie urządzeń automatycznej inspekcji optycznej (AOI),

Analiza oraz optymalizacja procesu produkcyjnego SMT/THT w celu zwiększania efektywności

Analiza defektów i wskazywanie prawdopodobnych przyczyn ich powstawania. Proponowanie i wdrażanie akcji korekcyjnych w procesie inspekcji

Monitorowanie i nadzór nad wynikami jakościowymi

Udział , wdrażanie, nowych wyrobów do produkcji seryjnej

Analizowanie zgłoszeń produkcyjnych i zgłoszeń technologicznych – zarządzanie informacją, udzielanie informacji zwrotnej w obu kierunkach

Współpraca z działami produkcji i innymi technologami w celu optymalizowania procesu produkcji

Kreowanie procesu kontroli i inicjowanie działań korygujących

Uczestnictwo we wprowadzaniu nowych technologii mających na celu usprawnienia produkcji,

Realizacja polityki i celów jakości oraz działań zgodnie z dokumentacją systemu zarządzania jakością,

Oczekiwania:

Doświadczenie w obszarze procesu SMT / THT minimum 1 rok

Wykształcenie średnie techniczne

Biegła znajomość pakietu Microsoft Office,

Orientacja na wyniki oraz ciągła optymalizacja i usprawnienie procesów produkcji,

Znajomość SPC – Statystyczne sterowanie Jakością

Umiejętność czytania schematów maszyn

Znajomość zagadnień dotyczących procesu lutowania SMT i THT, kontroli wizualnej AOI

Znajomość metodologii i narzędzi Lean Manufacturing (dodatkowy atut)

Mile widziana umiejętność obsługi i programowania maszyn ERSA, ASM, OMRON

Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem maszyn

Gotowość do pracy dwuzmianowej

Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,

Dyspozycyjność, dokładność, sumienność w wykonywaniu obowiązków

Umiejętność rozwiązywania problemów,

Mile widziane uprawnienia SEP 1kV

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z firmą,

- możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego,

- prywatną opiekę medyczną po okresie próbnym,

- karnety sportowe po okresie próbnym,

- premie na święta Bożego Narodzenia i Wielkanoc

- premie wakacyjne,

- imprezy integracyjne,

Lokalizacja

Brzeg Dolny,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Brzeg Dolny
ID: 724055539