2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Lębork
Dodane 21 kwietnia 2024

Specjalista ds. prac biurowych

Wynagrodzenie

4 500 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lębork

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawności, Status studentaDoświadczenie nie jest wymagane

W związku z dynamicznym rozwojem nowych usług finansowych, Ogólnopolska Kancelaria (www.vestra.info) mająca siedzibę w Lęborku, specjalizująca się w pozyskiwaniu odszkodowań od Banków, antywindykacji, upadłości, kredytami CHF, upadłości konsumenckiej zatrudni 3 pracowników do obsługi biura.

Zakres zadań:

- analiza dokumentacji przysłanej przez klientów spółki,

-pisanie pism, odwołań, wniosków, pozwów zgodnie z wytycznymi przełożonych,

-weryfikowanie pod względem formalno-prawnym korespondencji w sprawach bieżących związanych z procesem obsługi klientów kancelarii;

- archiwizacja dokumentów, prowadzenie rejestrów,

Wymagania:

- wykształcenie wyższe (lub w trakcie studiów)

- skrupulatność, terminowość, odpowiedzialność i obowiązkowość,

 - wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i pracy w zespole,

- umiejętność pracy pod presją czasu oraz wielozadaniowość,

- aktywne podejście do rozwiązywania problemów, inicjatywa i samodzielność.

-dodatkowym atutem będzie posiadanie orzeczenia o stopniu niepełnosprawności,

Oferujemy:

- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie (nowoczesna siedziba w Galerii Lębork)

- możliwość rozwoju zawodowego,

- wynagrodzenie zasadnicze + premie

-praca w godzinach 8-16

Lokalizacja

Lębork,

Pomorskie

Pomorskie, Lębork
ID: 730147588