2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Wsparcie techniczne
  5. Wsparcie techniczne - Zachodniopomorskie
  6. Wsparcie techniczne - Białogard
Dodane 18 kwietnia 2024

Specjalista ds. pozyskiwania umów i zgód - branża telekomunikacyjna

Lokalizacja

Białogard

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa o dzieło, Inny, Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: Praca zdalna

TSE Projekt Sp. z o.o. realizuje zadanie związane z Krajowym Planem Odbudowy dotyczące projektowania linii telekomunikacyjnej na terenie powiatu białogardzkiego i poszukuje specjalisty ds. pozyskiwania umów związanych z tą Inwestycją. Projekt ma na celu zapewnienie Internetu dla gospodarstw domowych, instytucji oraz firm na obszarze białych plam.

Zakres obowiązków:

·         Pozyskiwanie i podpisywanie umów, zgód na budowę linii światłowodowej na terenie powiatu białogardzkiego.

Nasze wymagania:

·         zdolności komunikacyjne i wysoka kultura osobista

·         zaangażowanie systematyczność i efektywne działanie

·         obsługa komputera w tym pakiet MS Office

·         prawo jazdy kat. B

·         dostęp do samochodu

Co oferujemy:

·         elastyczne godziny pracy

·         atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiągniętych efektów

·         możliwość stałej współpracy

·         przyjazną atmosferę pracy

·         pracę przy ciekawych realizacjach

·         niezbędne narzędzia pracy

·         szkolenie oraz wsparcie

·         sposób, forma zatrudnienia i rozliczeń do indywidualnego ustalenia

Lokalizacja

Białogard,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Białogard
ID: 912658242