2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Warszawa
  6. Pozostałe oferty pracy - Mokotów
Dodane 09 kwietnia 2024

Specjalista ds. pozyskiwania lokalizacji

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie, Umowa o pracę, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Opis

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych lokalizacji pod budowę stacji ładowania

  • renegocjacje obowiązujących umów oraz utrzymywanie dobrych relacji z Partnerami,

  • kontrolowanie stanów umów

  • kontakt z Partnerami w zakresie najmu gruntu pod stacje ładowania

  • utrzymywanie dobrych relacji z Partnerami

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe w zakresie obsługi klientów i współpracy z Partnerami

  • prawo jazdy kat. B

  • gotowość do wyjazdów służbowych

  • mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie minimum komunikatywnym

  • doświadczenie w pracy w międzynarodowej firmie

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenia

  • Elastyczne godziny pracy

  • Dofinansowania karty Multisport

  • Stabilne zatrudnienie

  • Rozwój zawodowy - specjalistyczne przeszkolenie z zakresu infrastruktury do ładowania samochodów elektrycznych, zewnętrzne i firmowe szkolenia i warsztaty

  • Aktywny udział w międzynarodowych projektach

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

O nas

W ChargeIn wykorzystujemy ponad 10–letnie doświadczenie z rynku norweskiego wprowadzając najwyższe standardy realizacji infrastruktury pojazdów do aut elektrycznych.

Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem Enel X w Polsce, światowego lidera w branży e-mobility obecnego w 16 krajach na 4 kontynentach. Jako oficjalny polski dystrybutor i instalator Elli (Grupa VW) oraz Free2Move (Grupa Stellantis) zapewniamy kompleksową dostawę stacji ładowania dla klientów indywidualnych i biznesowych. Jesteśmy partnerem technologicznym Grupy Iveco i Volkswagen Financial Services.

Na rynku polskim wdrożyliśmy zaawansowane rozwiązania oparte o adaptacyjną optymalizację mocy, generując dla naszych Klientów realne oszczędności w kosztach przyłączenia do sieci, instalacji i wykorzystywanej mocy.

Budujemy własną sieć stacji publicznych aby zapewnić polskim kierowcom wygodne, szybkie i dostępne ładowanie aut EV. Nasza aplikacja ChargeIn umożliwia dostęp do ponad 220 tys. stacji ładowania w Polsce i Europie.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 910569532