2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Wrocław
  7. Administracja, prace biurowe - Fabryczna
Dodane 18 kwietnia 2024

Specjalista ds. pozyskiwania klientów kluczowych

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Poszukujemy Specjalisty ds. pozyskiwania klientów kluczowych.

Nasze wymagania:

  • pożądana znajomość aktualnej bazy przetargów oraz zamówień publicznych - śledzenie wszelkich zmian na bieżąco,

  • wymagane doświadczenie w branży przetargowej,

  • wykształcenie minimum średnie (mile widziane wyższe),

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, umiejętność pracy pod presją czasu,

  • determinacja w dążeniu do celu, zaangażowanie w realizację codziennych obowiązków,

  • komunikatywność,

  • czynne prawo jazdy kat. B,

  • wysoka kultura osobista.

Twój zakres obowiązków:

  • aktywne pozyskiwanie nowych kontrahentów / zleceń,

  • dbałość o relacje ze stałymi kontrahentami, pozyskiwanie nowych zamówień,

  • przygotowywanie ofert handlowych, prowadzenie negocjacji, spotkania handlowe,

  • przygotowywanie treści zapytania ofertowego i załączników takich, jak: formularze ofertowe, formularze cenowe,

  • przygotowywanie dokumentów do weryfikacji,

  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy oraz reprezentowanie jej na zewnątrz.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres biura.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 912619210