2. Praca
  3. Energetyka
  4. Pozostałe w Energetyka
  5. Pozostałe w Energetyka - Śląskie
  6. Pozostałe w Energetyka - Częstochowa
  7. Pozostałe w Energetyka - Stare Miasto
Dodane 13 maja 2024

Specjalista ds. Pozyskiwania Klientów Biznesowych

Wynagrodzenie

10 000 - 25 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Częstochowa, Stare Miasto

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy, Praca zdalna

10 000 – 25 000 zł netto (+VAT) mies

MTM Energy Group to dynamicznie rozwijając się firma w zakresie sprzedaży energii elektrycznej i gazu dla klientów biznesowych. W związku z rozszerzeniem działalności poszukujemy zmotywowanych i ambitnych osób na stanowisko Specjalisty ds. Pozyskiwania Klientów Biznesowych, który będzie odpowiedzialny za aktywne pozyskiwanie nowych klientów, opiekę posprzedażową klientów biznesowych oraz rozwój naszej firmy na rynku energii. Zarówno osoby doświadczone, jak i bez doświadczenia w branży energetycznej, są mile widziane.

Obowiązki

-Aktywne pozyskiwanie nowych klientów biznesowych

-Budowa i utrzymywanie  długoterminowych relacji z klientami oraz zapewnienie im opieki posprzedażowej

-Przygotowanie ofert handlowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów

-Kontakt telefoniczny z klientami

-Spotkania z klientami

-Monitorowanie i analiza rynku energii elektrycznej i gazu

Wymagania:

-Umiejętność budowania i utrzymywania relacji biznesowych

-Chęć nauki i rozwoju w branży energetycznej

-Umiejętność pracy w zespole

-Umiejętność zarządzania czasem

Oferujemy:

-Pakiet szkoleń wdrożeniowych

-Umowę o współpracę (kontrakt B2B), umowa zlecenie

-Jasną ścieżkę kariery w strukturach firmy

-Konkursy sprzedażowe

-Profesjonalne wsparcie i mentorowanie nowych pracowników

-Świetną  atmosferę w firmie

Jeśli Jesteś osobą, która nie boi się wyzwań i jest nastawiona na rozwój i sukces dołącz do naszego zespołu .

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym.

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Stare Miasto
ID: 918020359