2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Lubelskie
  6. Administracja, prace biurowe - Lublin
Dodane 14 czerwca 2024

Specjalista ds. pozyskiwania dotacji i funduszy unijnych

Wynagrodzenie

7 400 - 11 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Do naszego zespołu poszukujemy osoby, która posiada doświadczenie w pozyskiwaniu dofinansowania projektów. Jeśli jesteś dobrze zorganizowany, łatwo nawiązujesz relacje, jesteś niezawodny oraz potrafisz skutecznie realizować wiele zadań jednocześnie, a do tego masz doświadczenie w tworzeniu dokumentacji aplikacyjnej, to może właśnie ciebie szukamy!

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie wniosków o dofinansowanie dla przedsiębiorstw oraz stowarzyszeń (programy unijne, krajowe, regionalne)

  • Opracowywanie dokumentacji aplikacyjnych w konkursach o znaczeniu środowiskowym

  • Pisanie i rozliczanie projektów

  • Przygotowanie wniosku o dofinansowanie

Wymagania:

  • Doświadczenie w pozyskiwaniu dotacji unijnych oraz krajowych z programów takich jak, KFS, BUR oraz innych projektów europejskich

  • Komunikatywność

  • Znajomość pakietu MS Office 365 (word, excel itp.)

  • Znajomość podstawowych aktów prawnych, zasad oraz wytycznych regulujących realizację projektów w ramach krajowych i regionalnych programów operacyjnych oraz funduszy pomocowych.

  • Dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • Pracę w biurze w godzinach 8:00-16:00

  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 5 tys netto

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B

  • Narzędzia niezbędne do pracy (komputer, telefon)

  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie zespołu

Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana tym stanowiskiem, prosimy o przesłanie swojego CV poprzez przycisk "Aplikuj" .

Czekamy na Twoją aplikację!

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 920583378